אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות השידור: ערוץ החדשות יושק במאי

רשות השידור: ערוץ החדשות יושק במאי

הערוץ החדש, שישודר באפיק 33 ועתיד להיות מעין CNN ישראלי שישדר 24 שעות ביממה, יפעל בשלב ראשון במתכונת שידורי ניסיון משעות הבוקר עד שעות אחר הצהריים ויכלול מבזקי חדשות ותוכניות אקטואליה

26.03.2012, 14:42 | שלי פריצקר

רשות השידור תחל בחודש מאי את שידורי הניסיון של ערוץ החדשות בערוץ 33, אשר יהיה מעין CNN ישראלי וישדר 24 שעות ביממה. בשלב הראשון יחלו שידורי הניסיון בין השעות 8:00 בבוקר ל-16:00 אחר הצהריים ויכללו מבזקי חדשות ותוכניות אקטואליה. בעתיד ישדר הערוץ במשך כל שעות היום שידורים בנושאי חדשות, אקטואליה ותרבות תוך שיתוף פעולה עם ערוץ 1 ותחנות הרדיו של "קול ישראל", כאשר השידורים יועברו גם באינטרנט.

מנכ"ל רשות השידור, יוני בן מנחם, מינה את עוזרו הבכיר זליג רבינוביץ' לראש צוות ההקמה של ערוץ החדשות והתרבות.

יו"ר רשות השידור, ד"ר אמיר גילת, ציין היום (ב') כי מדובר בבשורה טובה שהשידור הציבורי יקים את ערוץ החדשות. "בכך יקבלו משלמי האגרה תמורה כפולה: ערוץ ברודקאסט איכותי ומיוצב וערוץ חדשות שיתמקד בשידורי חדשות ואקטואליה. זהו צעד נוסף בשינוי כולל ברשות השידור, ואנו עסוקים גם כעת במימושם של רעיונות נוספים במטרה לשדר תוכן איכותי, רלוונטי, ישראלי וחדשני בכל פלטפורמה", אמר.

מנכ"ל רשות השידור, יוני בן-מנחם, אמר: "הפעלת הערוץ תיעשה בהידברות עם העובדים, חטיבת החדשות של הערוץ הראשון היא שתספק את כוח האדם העיתונאי וההפקתי להפעלת שידורי הניסיון". הוא הוסיף כי בתום כמה חודשים של שידורי הניסיון, תגובש תפיסת ההפעלה של הערוץ החדש בשיתוף עם מוסדות רשות השידור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות