אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עפות גבוה: 10 מיליון הורדות בשלושה ימים ל"אנגרי בירדס בחלל"

עפות גבוה: 10 מיליון הורדות בשלושה ימים ל"אנגרי בירדס בחלל"

המשחק החדש בסדרה הפופולרית, שמציג חידושים כמו כוח כבידה וציפורים נוספות, שובר את שיאי ההורדות של הסדרה ומחזיר לתמונה את המפתחת רוביו

26.03.2012, 15:21 | עומר כביר
המורידים לא כועסים: Angry Birds Space (ציפורים כועסות בחלל), המשחק החדש בסדרה הפופולרית, רושם שיא של 10 מיליון הורדות בתוך פחות משלושה ימים.

המשחק הגיע בסוף השבוע לחנויות האפליקציות של אפל ואנדרואיד, וכן בגרסאות לחלונות ולמק. הוא שבר את שיא ההורדות שקבע אנגרי בירדס ריו, המשחק הקודם בסדרה - שהגיע לאותו מספר הורדות רק עשרה ימים אחרי השקתו.

אף שלא שוחררו נתונים רשמיים בנושא זה, לאור הפופולריות האדירה ממנה נהנית סדרת אנגרי בירדס, ייתכן שהמשחק החדש זכאי גם לתואר משחק המובייל בעל קצב ההורדות הגבוה ביותר.

ההצלחה, המפתיעה בעוצמתה, מגיעה אחרי תקופת יובש מצד מפתחת אנגרי בירדז, Rovio, שבמהלכה נדחקו משחקי החברה מראש טבלאות ההורדות לטובת מתחרים כמו Temple Run ו-Draw Something. פרשנים אף פיקפקו ביכולתה של החברה לחזור ולהוביל את טבלאות הורדות המשחקים, שכן כל משחקי אנגרי בירדס עד עתה הסתמכו על אותם עקרונות ומכניקת משחק, עם שינויים מינוריים יחסית.

ואולם, באנגרי בירדס ספייס הצליחה החברה לשלב בעקרון המשחק הבסיסי (שיגור ציפורים כועסות על חזירים מרושעים) פיצ'רים כמו ציפורים חדשות והתחשבות בכוח הכבידה, באופן שהופך את חוויית המשחק לשונה משמעותית מהמשחקים הקודמים. חידושים אלו, מסתבר, היו די והותר בעבור המשתמשים, שמיהרו להפוך את המשחק החדש ללהיט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות