אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הגרלת הלוטו הענקית בארה"ב: שלושה זוכים ב-640 מיליון דולר צילום: shutterstock

הגרלת הלוטו הענקית בארה"ב: שלושה זוכים ב-640 מיליון דולר

קדחת הלוטו האמריקנית הולידה לפחות שלושה זוכים - במרילנד, אילינוי וקנזס - וכעת מחכים לראות אם יש מאושרים נוספים

31.03.2012, 16:37 | סוכנויות הידיעות

לפחות שלושה בני אדם זכו בפרס הראשון הגדול ביותר בתולדות הלוטו בארצות הברית. כך התברר היום (שבת) בעקבות ההגרלה. כעת עליהם להמתין ולראות אם יש עוד אנשים מלבדם שהצליחו לנחש את כל המספרים שעלו בגורל, ואם לא - יחלקו השלושה סכום דמיוני של 640 מיליון דולר. - תוצאה של 18 הגרלות רצופות ללא זוכה.

בשעות הבוקר, סיפרו גורמים בהנהלת הלוטו במדינת מרילנד כי הכרטיס הזוכה היחיד שאותר עד כה נרכש במדינתם. הוא נקנה בחנות במחוז בולטימור, אך לפי שעה זהותו של הזוכה אינה ידועה. "זהו באמת דבר בלתי רגיל והיסטורי", אמר מנהל הלוטו במרילנד, סטיבן מרטינו.

שעות ספורות לאחר מכן, דווח על כרטיס זוכה נוסף, שנמכר ברדבאד, אילינוי ומעט לאחר מכן, אותר בר-מזל שלישי, שקנה את הכרטיס בקנזס.

אם יימצאו כרטיסים נוספים שבהם מופיעים כל חמשת המספרים שעלו בגורל באטלנטה - 2, 4, 23, 38 ו-46 (כשהכדור "החזק" הוא 23) הזוכים יחלקו את הפרס הראשון. בארצות הברית הסבירו כי יעברו עוד כמה שעות עד שניתן יהיה לדעת כמה מנחשים נכונה יש בדיוק ומי הם.

הסיכויים לזכות בכל הקופה הם אחד ל-175 מיליון. הגרלת הענק הקודמת בלוטו הייתה בשנת 2007, אז עמד הפרס הראשון על 390 מיליון דולר. אז חולק הסכום בין שני ממלאי לוטו מג'ורג'יה ומניו ג'רזי שניחשו נכונה את כל ששת המספרים.

בהגרלת הלוטו האחרונה לפני הגרלת ה-640 מיליון דולר עמד הפרס הראשון על 363 מיליון דולר, אולם גם אז איש לא זכה. 47 איש שניחשו חמישה מספרים זכו כל אחד בסכום "צנוע" של רבע מיליון דולר בלבד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות