אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הזדמנות ישראלית תרכוש 10% מהרישיון הימי עוז

הזדמנות ישראלית תרכוש 10% מהרישיון הימי עוז

הרישיון ממוקם כ-65 ק"מ מערבית לתל אביב. השותפות תשלם כ-550 אלף דולר בגין הוצאות העבר בנוסף לכך שתישא בחלקה היחסי (10%) בעלות ההוצאות

02.04.2012, 11:32 | שי סלינס

שותפות חיפושי הגז והנפט הזדמנות ישראלית הודיעה היום (ב') כי תרכוש מפרנדום זכויות השתתפות בשיעור של 10% ברישיון הימי לחיפושי נפט וגז "עוז".

השותפות תשלם לפרנדום, בתוך 7 ימים ממועד אישור ההסכם שנקבע ל-15.4, סכום של 550 אלף דולר בתמורה להחזר הוצאות ולהשתתפות של עד 3.45 מליון דולר בהוצאות שיהיו לפרנדום עד לפענוח נתוני הסקר הסייסמי. 

עוד נמסר כי בכפוף לאישור האסיפה, השותפות תישא, החל ממועד החתימה על ההסכם בחלקה היחסי (10%) בעלות ההוצאות, שיאושרו על ידי השותפים ברישיון בהתאם לתוכנית העבודה החלה על רישיון עוז.

רישיון עוז המשתרע על שטח של כ-400 אלף דונם נמצא במרחק של כ-50 עד 65 ק"מ מערבית לתל אביב.

אייל שוקר, מנכ"ל הזדמנות ישראלית: "השותפות ממשיכה במימוש האסטרטגיה של השתתפות במבחר רישיונות ימיים ובשיעור של 10% במטרה להיחשף לפוטנציאל הטמון באגן הלבנט תוך כדי פיזור סיכונים".

עם השלמת העסקה תחזיק הזדמנות ישראלית בעשרה אחוז במבחר רישיונות ימיים: 10% מ-5 רישיונות החיפוש "פלאג'יק": "ישי", "עדיתיה", "ללה", "יהב" ו"יועד" אשר משתרעים על שטח כולל של כ-2 מליון דונם כ-170 ק"מ מערבית לחיפה וגובלים ברשיונות "רציו-ים" בהם נמצא מבנה "לוויתן" ובבלוק 12 של נובל אנרג'י בקפריסין בו נמצא מבנה "אפרודיטה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות