אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פטרו גרופ: מוני הראל התפטר מתפקידו כיו"ר החברה צילום: ראובן שוורץ

פטרו גרופ: מוני הראל התפטר מתפקידו כיו"ר החברה

הראל כתב במכתב ההתפטרות כי "מאז שהסדר הנושים שהוצע על ידי החברה נדחה על ידי נושיה, הגעתי למסקנה שלחברה אין עתיד כחברה העשויה לחזור למסלול של רווחיות"

02.04.2012, 14:49 | שי סלינס

מוני הראל יו"ר הדירקטוריון של פטרו גרופ, החברה בת של מטיס קפיטל, הודיע היום (ב') כי הוא מתפטר מתפקידו.

הראל מנמק במכתב ההתפטרות כי הוא קיבל פנייה מטעם המפרק הזמני של מטיס קפיטל, במסגרתו הופנו אליו טענות שונות, לרבות טענה שהוא פעל באופן שהפר את חובותיו כלפיי מטיס ולכן הוא נדרש לפצות את מטיס על נזקים שנגרמו לה.

"בהתעלם מכך שאני מכחיש מכל וכל את ההאשמות החמורות המיוחסות כלפיי, אין ספק שמכתב זה גורם לכך שאני מצוי בניגוד עניינים מול מטיס - הרי שלא עולה על דעתי להמשיך ולאחוז בתפקיד זה, במצב הדברים הנוכחי", כתב הראל במכתב ההתפטרות.

בנוסף כותב הראל כי "מאז שהסדר הנושים שהוצע על ידי החברה נדחה על ידי נושיה, הגעתי למסקנה, שלחברה אין עתיד כחברה העשויה לחזור למסלול של פעילות רווחית".

לפני מספר חודשים מטיס קפיטל פנתה לבית המשפט המחוזי בתל אביב בבקשה לצו הקפאת הליכים ל-90 יום. הבקשה הוגשה באמצעות עו"ד תומר ברם בהסכמת הנושה המהותי של החברה, הנאמן לאגרות החוב סדרה א' שהחברה חייבת למחזיקיהן למעלה מ-85 מיליון שקל.

מטיס קפיטל הפכה לחברה ציבורית בנובמבר 1992 ובמשך תשע שנים, בין 2000 לדצמבר 2009, נסחרו מניותיה גם בבורסה הגרמנית (PS). עיקר נכסיה של החברה היא החזקה 73.44% ממניות פטרו גרופ, המחזיקה 100% ממניות GPM ועוסקת בהפעלת תחנות דלק ואספקת דלק בארה"ב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות