אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המקבץ השבועי: כל החדשות בעולם ה-IT הישראלי צילום: shuttarstock

המקבץ השבועי: כל החדשות בעולם ה-IT הישראלי

מוצרים חדשים, עסקאות מעניינות, פרויקטים מועילים מי מגייס ומי מפטר - המקבץ של כל מה שקרה בשבוע החולף בעולם המחשוב העסקי בישראל

04.04.2012, 12:59 | רפאל קאהאן

פתרונות חדשים

חטיבת מערכות עסקיות של מטריקס תציע את פתרונות ה-Management Execution System לניהול ובקרת תהליך הייצור בתחום התעשייה של חברת Honeywell. פתרונות ה-MES יהוו השלמה לפתרונות נוספים המוצעים על ידי החטיבה בתחום ה-ERP וה-WMS (מערכות לניהול מרכזים לוגיסטיים).

Enterasys Networks הכריזה לאחרונה על ארכיטקטורת OneFabric - פתרון מסגרת רשת אחודה הראשון מסוגו בתעשייה. פתרון זה מרחיב את הנראות ואת השליטה משרתים ווירטואליים ועד התקנים ניידים עבור סביבות מחשוב ענן ומרכזי נתונים.

איטרניטי משיקה מערכת BI האוספת מידע עסקי חשוב מהרשתות החברתיות ומאתרי האינטרנט של המתחרים ויודעת לעבד ולנתח אותם. המערכת תושק בכנס השנתי של מיקרוסופט Be-next שיערך החודש.

חברת חילן השיקה את חילן-נט Mobile, אפליקציה מתקדמת המאפשרת לעובדים ומנהלים לצפות במידע אישי וכללי בנושאי שכר, נוכחות ומשאבי אנוש. באמצעות אפליקציית חילן-נט Mobile עובדים יכולים לצפות ולעדכן מכל מקום באמצעות הטלפון הנייד שלהם את נתוניהם האישיים, את נתוני הנוכחות, ההיעדרות והפרויקטים שלהם, וכמו כן לצפות בנתוני והיסטוריית השכר שלהם.

עסקאות ופרויקטים

חברת אקטיביו, המתמחה בשירותי ייעוץ והטמעה של פתרונות Information Management ו-BI, השלימה הסבה של מערכת אינטגרציית נתונים מתוצרתIBM בבנק הבינלאומי. הפרויקט התבצע בניהול משותף עם מחלקת ניהול מידע של מת"ף, חברת המחשוב של קבוצת הבינלאומי. גורמים בשוק מעריכים את ההיקף הכספי של הפרויקט במאות אלפי שקלים.

כחלק מפרויקט מתמשך בנושא עיצוב סביבת העבודה העתידית, השיקה אינטל ישראל אתר ייחודי בנושא. העיסוק בסוגיית סביבת העבודה העתידית החל לתפוס תאוצה באינטל לפני למעלה משנתיים, ונבע מהשאיפה להמשיך ולהיות מקום עבודה מועדף גם בעוד עשור. האתר פונה לכלל המתעניינים בתחום, לא רק לעובדי אינטל, ויש בו קישורים לחומרים שונים בנושא זה אשר הולך ותופס מקום מרכזי בשיח האקדמי והיישומי.

מרכז ההתמחות Application Modernization בחטיבת פתרונות פיננסיים וטכנולוגיות של מטריקס, השלים פרויקט להסבת מערכות ליבה באמצעות כלים אוטומטיים בבורסה לניירות ערך.  

גיוסים ועזיבות

במידעטק טכנולוגיות מידע בע"מ מתכוננים בימים אלו לגיוס עשרות עובדים נוספים. לאחר שלאחרונה זכתה החברה במספר פרויקטים גדולים ומשמעותיים ולאחר גיוס של עשרות עובדים בשנה שעברה, מחפשת החברה מהנדסי מערכות מידע נוספים. העובדים שיעברו את המיון יעברו קורס הכשרה על מערכת הפריוריטי וישתלבו במחלקות החברה השונות.

 

הגיעו לארץ

 

חברת CTI Computech International מגיעה לישראל וחונכת שלוחה רשמית בארץ. החברה היא אחת מחברות ההפצה הגדולות בארצות הברית בתחום המחשוב הארגוני ומובילה בתחום מחשוב טאקטי ממוגן לצבאות העולם. חברת CTI נוסדה בשנת 1995 ופעלה עד כה מארה"ב. בראש הסניף הישראלי יעמוד זאב יהלום, בעל ניסיון של למעלה מ- 15 שנה בתחום הפצת פתרונות טכנולוגיה.

 

LiamOne1 מקבוצת One1 נבחרה לנציגתה הבלעדית בישראל של חברת Jacada, ספקית שירותי תוכנה ואינטרנט העוסקת בפיתוח ושיווק יישומי תוכנה, והינה בעלת התמחות וניסיון בענף מרכזי שירות הגלובלי. מומחי LiamOne1 ישמשו בשיווק ומכירה והן בהטמעת המערכות של החברה.

 

קורסים והכשרות

 

נס טכנולוגיות סייעה לאורט קריירה, היחידה ללימודי תעודה של רשת אורט, לפתוח שלושה קורסים לטכנאי PC בשלושה בתי ספר: אורט גאולה בתל-אביב, אורט גוטמן בנתניה ואורט מלטון בבת-ים. הקורסים מועברים כחלק מתכנית הלימודים בבתי הספר. המורים בקורסים הינם מורי המחשבים בבתי הספר, שעברו הכשרה במכללת נס טכנולוגיות. טכנאי PC שמועסקים בפרויקטים מגוונים של החברה, מלווים בהתנדבות את השיעורים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות