אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל מלאנוקס איל וולדמן רכש דירה במגדל מאייר ברוטשילד ב-19 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

מנכ"ל מלאנוקס איל וולדמן רכש דירה במגדל מאייר ברוטשילד ב-19 מיליון שקל

מדובר בדירה בת 400 מ"ר בקומה ה-31 של מגדל היוקרה בפינת הרחובות רוטשילד ואלנבי בת"א. במגדל כבר נמכרה בעבר דירה ב-60 מיליון שקל

05.04.2012, 16:25 | שי פאוזנר

איל וולדמן, מנכ"ל חברת ההייטק מנכ"ל מלאנוקס, רכש דירת פאר במגדל מאייר ברוטשילד של חברת ברגרואין רזידנשל בשדרות רוטשילד בתל אביב תמורת 19 מיליון שקל.

הדירה בשטח של 395 מ"ר ומרפסת של 25 מ"ר תמוקם בקומה ה-31 של המגדל אשר נבנה בימים אלה בפינת הרחובות רוטשילד ואלנבי.

שלד המגדל החל להיבנות בתחילת השנה, לאחר עיכובים רבים שנולדו כתוצאה ממאבק של היזמים ברשויות השונות לשם תוספת קומות. שמו של הפרויקט ניתן לו על שמו של אדירכל  ריצ'ארד מאייר שעיצב אותו.

הדירות במגדל נמכרו עד כה בטווח רחב של מחירים. בקיץ 2010, עם תחילת המכירות, נמכרה דירה בשטח של כ-500 מ"ר לתושב חוץ ב-7.5 מיליון שקל. דירה אחרת נמכרה בחודש שעבר ככל הנראה לתושב חוץ תמורת כ-42 מיליון שקל – דירה של 5 חדרים על 360 מ"ר ומרפסת של 26 מ"ר בקומה ה-20. ככל הידוע, את הדירה היקרה ביותר בפרויקט, בשטח של 500 מ"ר, רכש בן למשפחת רוטשילד ב-60 מיליון שקל.

הפרויקט בראשיתו היהי של קבוצת ברגרואין, שנמצאת בבעלותו של המיליארדר ניקולס ברגרואין שפועל בשוק מגורי היוקרה במנהטן והוא יורש של משפחה אשר עשתה הונה מאוסף אמנות. באפריל 2009 נמכרו 50% מהזרוע הישראלית של ברגרואין - ברגרואין רזידנשל - לחברה של האחים יצחק ועידו חג'ג' יחד עם ניר ליאור ואחיקם כהן, תמורת כ-60 מיליון שקל. למעשה הפרויקט ברוטשילד הוא כיום עיקר פעילותה של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות