אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טרה חוזרת לזירת היוגורט הדיאטטי

טרה חוזרת לזירת היוגורט הדיאטטי

תשיק יוגורט מולר עם קציפת פרי המכיל רק 99 קלוריות

11.04.2012, 08:49 | אורנה יפת

שנתיים וחצי לאחר שהורידה מהמדף את סדרת מולר לייט שלא רשמה הצלחה, טרה חוזרת לזירת היוגורט מופחת הקלוריות כדי לא להפקיד את המדפים למתחרות. ל"כלכליסט" נודע כי המחלבה תשיק לאחר הפסח יוגורט תחת המותג מולר, שיכיל רק 99 קלוריות לגביע. מדובר בקטגוריה חדשה בעולם היוגורט: גביע המכיל 99 קלוריות, 1.5% שומן עם קציפת פרי, ללא חומרים משמרים או צבעי מאכל מלאכותיים.

המוצר יימכר במארז של רביעיית גביעים במשקל 100 גרם לגביע ובמחיר מומלץ של 13 שקל.

כמו הסדרה הנוכחית, גם סדרת מולר לייט היתה חדשנית בזמנה בכך שהציעה יוגורט ביו נטול שומן ונטול ממתיקים מלאכותיים, אך היא ירדה מהמדפים לאחר שנה וחצי בלבד ולאחר שהגיעה לנתח שוק של פחות מ־4% - למרות היותה סדרת יוגורט מובילה בבריטניה.

בטרה, המחלבה השלישית בגודלה בשוק, החליטו כאמור כבר אז שלא להשאיר את הקטגוריה למתחרות, והחלו לעבוד על פיתוח מוצרים חדשים בקטגוריה. כעת, עם המעבר הצפוי של מחלבת טרה לאשקלון - שיגדיל משמעותית את כושר הייצור של החברה - נראים ניצנים ראשונים של ניסיונות כניסה לקטגוריות חדשות.

את קטגוריית היוגורט עם פרי מוביל המותג יופלה של תנובה. בקטגוריה זו ניתן למצוא יוגורט עם חתיכות פרי, יוגורט עם מחית פרי, יוגורט עם פרי בתחתית האריזה ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות