אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הושלמה פתיחת קניון G-6 בכניסה ליקנעם צילום: בר פז

הושלמה פתיחת קניון G-6 בכניסה ליקנעם

בסך הכל יש בקניון שטח מסחרי של 15,000 מ"ר וכ־70 בתי עסק. הצפי: הכנסה של 26 מיליון שקל בשנה

17.04.2012, 09:08 | אורנה יפת

הושלמה פתיחתו של קניון G-6 הממוקם בכניסה לעיר יקנעם. הקניון, שנמצא בבעלות גזית גלוב ישראל (51%) וחברת ריט 1 (49%), עבר לאחרונה שיפוץ והרחבה. בימים אלה הסתיים השיפוץ עם פתיחתה של קומה מסחרית עליונה הכוללת חנויות של קסטרו, חנות מותגי הספורט אליטל, כפר השעשועים וכן סניף של רשת קפה קפה ושתי מסעדות: פרנג'ליקו האסייתית ואוליב. נוסף על כך, בקומה כ־5,000 מ"ר של משרדים. גזית גלוב השקיעה בפרויקט 150 מיליון שקל, מחצית מהסכום על רכישה ומחציתו על הבינוי מחדש.

בסך הכל יש בקניון שטח מסחרי של 15,000 מ"ר וכ־70 בתי עסק. בקומה התחתונה שנפתחה בסוף 2011 קיימים סניפים של מגה בול, ניו־פארם, אופיס דיפו, שקם אלקטריק, בנק לאומי, סטימצקי, דלתא, וכן בתי קפה ומסעדות כגון ארומה, מקדונלד'ס, בורגוס בר, קפה גרג, מאפייה, גלידרייה וסנדביץ' בר. קהל היעד של הקניון הוא תושבי יקנעם, 10,000 עובדי מתחם ההייטק הקרוב וכמובן משתמשי כביש 6 (שקצהו הצפוני מסתיים בסמוך) וכביש 70, המשמש כציר מרכזי לנוסעים לצפון. בעקבות הפתיחה המחודשת צופים בגזית גלוב הכנסות של 26 מיליון שקל בשנה, ודמי השכירות בקניון נעים בין 100 ל־220 שקל למ"ר.

רונן אשכנזי, מנכ"ל גזית גלוב ישראל, מסביר כי "מטרת הקומה הראשונה היא לתת מענה לצרכים היומיומיים של תושבי האזור, ובחזית הקומה פתחנו סדרת בתי קפה ומסעדות שנועדו למשוך את הקהל שייצא מכביש 6 ואת אנשי ההייטק".

כמו כן, בחלקו האחורי של הקניון נמצאת התחנה המרכזית של יקנעם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות