אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טכנולוגיית הווידאו-צ'ט העלתה את מספר ניתוחי הסנטר בארה"ב צילום: שאטרסטוק

טכנולוגיית הווידאו-צ'ט העלתה את מספר ניתוחי הסנטר בארה"ב

יותר ויותר אנשים מתבוננים בפרצופם כאשר הם מקיימים וידאו-צ'ט וחלקם מחליט להוסיף סיליקון לסנטרם. ארגון המנתחים הפלסטיים בארה"ב מדווח על זינוק של 70% בניתוחי סנטר אשתקד

17.04.2012, 13:42 | סוכנויות הידיעות

הזרקות בוטוקס והגדלות חזה הם עדיין הניתוחים הפלסטיים הנפוצים בארה"ב, אולם ארגון המנתחים הפלסטיים במדינה מדווחים כי מספר ניתוחי הסנטר עולה וגדל והם רושמים את את קצב הצמיחה הגבוה ביותר בתחום.

ארגון המנתחים הפלסטיים, בו חברים כ-7,000 מנתחים, מדווח כי מספר שתלי הסנטר עלה ב-71% בשנה שעברה לכ-20 אלף. שיעור הגברים והנשים שעברו את הניתוח היה דומה, והעלייה גדולה ביותר הייתה בקרב בני ה-40 ומעלה.

נשיא הארגון מלקולם רות' טוען שאחת הסיבות לביקוש היא שיותר ויותר אנשים רואים את עצמם באמצעות טכנולוגיית וידאו-צ'ט. "אולי בעקבות הווידאו-צ'ט הם מתבוננים יותר בפרצופם ואינם מרוצים מהלסת", אמר רות'.

וידאו צ וידאו צ'ט | צילום: שאטרסוק וידאו צ

ניתוח סנטר כולל בדרך כלל חתך בתוך הפה או בקפל מתחת לסנטר דרכו מוחדר לרקמה הרכה של הסנטר שתל מסיליקון או מחומר אחר. מחירו הממוצע של הניתוח בארה"ב הוא 1,850 דולר, ולרוב הוא מבוצע יחד עם ניתוח אף במטרה לשמור

על פרפורציות המנותח.

דייויד הידלגו, מנתח פלסטי מניו יורק, אומר כי רבים ממטופליו העוברים הרמת פנים עוברים גם השתלת סנטר. "כדי לשפר את קו הסנטר ולהקל את המתח על השפתיים", או שהם עוברים ניתוח להוספת גומת חן לסנטר. לדבריו, הוא גם הכניס שתל סנטר למטופל "כדי לאזן את האף הבולט אך היפה ולהימנע מניתוח אף". עם זאת, הידלגו מזהיר: "בחירת שתל הסנטר צריכה להיות שמרנית - שום דבר לא נראה גרוע כמו סנטר גדול מדי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה