אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גם השנה: נתניהו נבחר לאחד מ-100 האנשים המשפיעים בעולם לפי "טיים" צילום: יותם פרום

גם השנה: נתניהו נבחר לאחד מ-100 האנשים המשפיעים בעולם לפי "טיים"

המגזין שיבח את ראש ממשלת ישראל על ש"משך את תשומת הלב לאיום שאיראן מהווה על ישראל, אמריקה, האזור, העם האיראני והעולם החופשי"; עוד ברשימה: ברק אובמה, הילארי קלינטון, מריו מונטי, טים קוק, ארגון אנונימוס והזמרת אדל

18.04.2012, 17:30 | סוכנויות הידיעות

כמו בשנה שעברה, גם השנה נבחר ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו לאחד מ-100 האנשים המשפיעים בעולם של המגזין האמריקאי "טיים". ברשימה מופיעים אישים משפיעים נוספים כמו נשיא ארה"ב ברק אובמה, שרת החוץ האמריקאית הילארי קלינטון, ר"מ איטליה מריו מונטי, מנכ"ל אפל טים קוק, ארגון ההאקרים אנונימוס, הכדורגלן ליאו מסי, הכדורסלן ג'רמי לין, הטניסאי נובאק ג'יוקוביץ' והזמרת אדל.

באתר של המגזין נכתב כי "לישראל היו לא מעט מנהיגים משמעותיים שהרגישו בנוח על הבמה העולמית בטיפול באתגרים העצומים של המדינה. בנימין נתניהו הוא אחד מהישראלים האגדיים האלה, מנהיג חזק ונחוש שהתעלה על עצמו בתקופה שהעביר בשירות מדינת ישראל. ההישגים של ביבי והשירות שלו כחייל, כדיפלומט, כרפורמטור כלכלי שנטל לידיו את המטלה הקשה והמסוכנת מבחינה פוליטית לשנות את הסטטוס-קוו, וכראש ממשלה בשתי כהונות שונות, מכניסים אותו לרשימת המנהיגים הגדולים בעולם".

עוד נכתב כי "כעת, בתקופה של חוסר יציבות בינלאומי עצום וסכנה גוברת, נתניהו (62) הבהיר באופן משכנע ומנומק את אחד מהאיומים החמורים ביותר העומדים בפני העולם כיום. נזקפת לזכותו העובדה כי משך את תשומת הלב לאיום שאיראן מהווה לישראל, לאמריקה, לאזור, לעם האיראני ולעולם החופשי. העימות עם המרדף של איראן אחר נשק גרעיני והחסות שהיא נותנת לטרור הוא משימה דחופה עבור כולנו. ברגע מסוכן זה, ראש הממשלה נתניהו הוא המנהיג הנכון לישראל - והשותף הנכון עבור אמריקה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות