אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ריצ'י הנטר ימונה למנכ"ל קבוצת מקאן אריקסון ישראל צילום: סיון פרג'

ריצ'י הנטר ימונה למנכ"ל קבוצת מקאן אריקסון ישראל

הנטר, לשעבר מנהל העסקים הראשי של שופרסל, ייכנס לתפקיד בחודש יולי, ויחליף את איריס בק שהודיעה על רצונה לסיים את תפקידה בתום 4 שנים

19.04.2012, 12:37 | שלי פריצקר
ריצ'י הנטר ימונה למנכ"ל קבוצת מקאן אריקסון ישראל, כך הודיע היום אילן שילוח, יו"ר הקבוצה. הנטר ייכנס לתפקיד בחודש יולי, ויחליף את איריס בק שהודיעה על רצונה לסיים את תפקידה בתום 4 שנים.

כפי שפורסם ב"כלכליסט", הנטר, לשעבר מנהל העסקים הראשי של שופרסל, היה בין המועמדים הבולטים לתפקיד.

הנטר החל את הקריירה שלו בחברת הייעוץ הבינלאומית מקינזי, בה שימש כשמונה שנים כיועץ בכיר בתחומי האסטרטגיה והשיווק למגוון חברות בינלאומיות, ולפני כן עבד במשרד ראש הממשלה כשש שנים. בשנתיים האחרונות שימש כמנהל העסקים הראשי של שופרסל, בה היה אמון על הניהול השוטף של הרשת, הפיתוח העסקי והאסטרטגיה. קודם לכן כיהן כמנכ"ל חברת התקשורת 013 נטוויז'ן,

  

אילן שילוח מסר בתגובה: "אני מקדם בברכה ובהצלחה את ריצ'י עם כניסתו לתפקיד. ריצ'י מביא איתו ניסיון ויכולת יוצאת דופן בתחום הייעוץ האסטרטגי, המהווה ערך קריטי של מקאן ללקוחותיה. אני מנצל את ההזדמנות להודות לאיריס בק על העבודה היוצאת מהכלל שעשתה בארבע השנים האחרונות. במהלך כהונתה גדל הפער של מקאן אל מול משרדי פרסום אחרים, והמשרד זכה שלוש פעמים בתואר "משרד השנה", בנוסף לפרסים בתחרויות בינלאומיות".

ריצ'י הנטר מסר, "אני מכיר היטב את ענף הפרסום מתפקידיי האחרונים, בהם ניהלתי גופים הנחשבים למפרסמים מהגדולים בישראל. בשנים הללו עקבתי בהערכה רבה אחרי העבודה המקצועית ופורצת הדרך של מקאן אריקסון עבור גופים מתחרים, ואני שמח להצטרף לקבוצה ולהמשיך להוביל אותה לשיאים חדשים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות