אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: לתקן את ההיסטוריה צילום מסך: Youtube

Play: לתקן את ההיסטוריה

הוויקינגים לא חבשו קסדות עם קרניים, ליידי גודייבה לא רכבה בעירום ונפוליאון לא היה כל כך נמוך. וגם: התמונות המצמררות של המשטרה החשאית, פחים שהופכים למצלמות גדולות, המילה שמעליבה גברים ולנה דל ריי מתאוששת

23.04.2012, 20:15 | עמית הרשקוביץ

מה היה הגובה של נפוליאון?

הסרטון המשעשע הזה מציג חמש טעויות היסטוריות נפוצות, ואת האמת הקצת פחות כיפית שמאחוריהם. כך תוכלו להיות טרחנים ולהסביר לחבריכם למה תחפושת הוויקינג שלהם לא מדויקת היסטורית!

תמונות נסתרות

ולהיסטוריה קצת יותר קרובה, באווירה קצת פחות קלילה. בקישור הבא תוכלו לראות תמונות שצולמו במצלמות הנסתרות של אנשי השירות החשאי בצ'כיה הקומוניסטית,  מתוך ספר שיצא לאור בשנה שעברה. מעורר צמרמורת.

צ צ'כיה תחת מעקב. מתוך האוסף | צילום מסך: vice.com צ

לצלם מתוך הפח

 

ואם כבר צילום: עובדי ניקיון בגרמניה מצאו דרך לשלב בין העבודה לתחביב, והפכו פחי אשפה ברחבי העיר למצלמות גדולות. השלב הבא: פח שהופך למצלמה דיגיטלית (דרך Petapixel).

זה לא פח, זו מצלמה, צילום מסך: tumblr.photojojo.com זה לא פח, זו מצלמה | צילום מסך: tumblr.photojojo.com זה לא פח, זו מצלמה, צילום מסך: tumblr.photojojo.com

איכס, קריפ

יש כל כך הרבה מילים פוגעות ומעליבות ששמורות לנשים, אבל מסתבר שסוף סוף נמצאה מילה שבאמת מעליבה גברים. המאמר הבא מנסה להסביר מדוע דווקא המילה "קריפ", שעדיין לא זכתה לגרסה עברית ראויה, מצליחה לגעת במגדר שלם. 

להתאושש אחרי שבת

 

הופעות אסוניות ב"סאטרדיי נייט לייב" יכולות לגמור לזמרים את הקריירה - קחו לדוגמה את אשלי סימפסון. בתחילת השנה החליטה לנה דל ריי לחזור על הפאשלה, והעניקה הופעה שנחשבת בעיני רבים לאחת הגרועות בתולדות התוכנית.

עכשיו, אחרי שההופעה זיכתה אותה אפילו בסרטון היטלר מתעצבן, דל ריי ממשיכה במאמציה להוכיח שהיא יודעת לשיר - ומציגה קאבר אקוסטי ל-Kasabian. המגיבים ביוטיוב, לפחות, היו הפעם יותר מרוצים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות