אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרוקטר אנד גמבל מצטרפת לגל עליות המחירים צילום: דן לב

פרוקטר אנד גמבל מצטרפת לגל עליות המחירים

החברה הודיעה לרשתות השיווק על התייקרות מחירים של 4%-6% בשורה של מוצרים ביניהם צבעי השיער וולה קולסטון, מוצרי השיער של פנטן פרו וי, מוצרי הד אנד שולדרס ונוזל הכלים פיירי

23.04.2012, 18:55 | אורנה יפת

פרוקטר אנד גמבל מעלה מחירים. החברה הודיעה לרשתות השיווק על התייקרות מחירים של 4%-6%. העדכונים כוללים עליית מחירים של צבעי השיער וולה קולסטון שיעלו בממוצע של % 4 , מחירי מוצרי השיער של פנטן פרו וי שיעלו בממוצע של בין 3-6% , מחירי מוצרי הד אנד שולדרס שיעלו בממוצע של 3-4% ומחירי נוזל הכלים פיירי שיעלו בממוצע של 5-6% .

במקביל, מחירם של מוצרי ג'ילט לקמעונאי, סכינים ומכשירי גילוח - ירדו בכ-10% בעקבות הפחתת שיעורי המכס על מוצרים אלו, כפי שנקבע בועדת קדמי.

את מוצרי פרוקטר אנד גמבל משווקת בישראל חברת דיפלומט שהודיעה לקמעונאים על שורה של התייקרויות של מוצרים נוספים אשר היא מפיצה, החל מחודש מאי. בין היתר ייתייקר קטשופ היינץ ב-10%, שיבולת שועל קוואקר ב-5% וטונה סטארקיסט ב-5-15%.

מפרוקטר אנד גמבל נמסר בתגובה: "חברת דיפלומט, יבואנית מותגי פרוקטר אנד גמבל בישראל, הודיעה היום לקמעונאים על עדכוני מחירים במספר מותגים של החברה. עדכוני המחיר כוללים עליות והורדות מחירים. עליות המחירים, בישראל, כמו בכל העולם, משקפות את העליות בתשומות של השנה האחרונה והורדות המחירים משקפת את הפחתת שיעורי המכס של מוצרים שונים". מדיפלומט לא נמסרה תגובה לידיעה.

גם קבוצת שסטוביץ העלתה את מחירי המותג פלמוליב במספר אחוזים. העלייה היא ברביעיית סבונים מוצקים של פלמוליב - עלייה של 8% ונוזל כלים פלמוליב, 1 ליטר – עלייה של 5%. משסטוביץ נמסר כי "החברה הוזילה משחות ומברשות שיניים לילדים תחת המותג קולגייט בשיעור של 15%-24%. כמו כן, היא נאלצת להעלות פריטים מסוימים באחוזים בודדים עקב התייקרות חומרי הגלם המתרחשת בכל העולם".

במהלך השנה הייתה עליית מחירים גם בקבוצת נטו שהעלתה את מחירי טונה ויליגר בכ-10%. העלייה הראשונה הייתה לפני פחות משנה ובאפריל נכנסה לתוקף, באיחור, עלייה נוספת שהייתה אמורה להתבצע בדצמבר ועליה הודיעה החברה בעבר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות