אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מטריקס תספק פתרונות של אפל לשוק האנטרפרייז בישראל צילום: עמית שעל

מטריקס תספק פתרונות של אפל לשוק האנטרפרייז בישראל

מטריקס מונתה על ידי אפל ל-Apple System Integrator בישראל למתן פתרונות לשוק הארגוני, בנוסף חטיבת ההדרכה וההטמעה זכתה במינוי למרכז לימודים מורשה של אפל

29.04.2012, 13:19 | כלכליסט

מטריקס מונתה ע"י אפל כ- Apple System Integrator (ASI) בישראל למתן פתרונות לשוק ארגוני האנטרפרייז בארץ. במסגרת זו, מטריקס תספק שירותים ופתרונות מקיפים מבוססי אייפד, המותאמים ספציפית לצרכי הארגון.

מובילי הפעילות במטריקס עברו בחינות הסמכה של אפל, ועומדים בקשר ישיר עם מומחי החברה בחו"ל. במקביל, ג'ון ברייס – מכללת הייטק, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס, מונתה למרכז לימודים מורשה של אפל (AATC).

לדברי גילי רון, סמנכ"לית שיווק ושיתופי פעולה במטריקס מסרה כי: "המכשירים הניידים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, מרבית העובדים והלקוחות הינם משתמשים כבדים במכשירים הניידים. לפיכך, על הארגונים לפתח אסטרטגיה רב-ערוצית, המדגישה את הערוץ הנייד, ולמנף את ההזדמנויות שערוץ זה מזמן להם. כמו גם, להיערך לאתגרים כגון הרחבת הניהול, אבטחת מידע ושליטה באפליקציות ובשימושים השונים של המכשירים".

"הקשר הישיר שלנו למנהלים באפל ולמומחים טכנולוגיים פותח בפני השוק הישראלי גישה ישירה לידע הרב בתחום. שיתוף הפעולה יאפשר לארגונים לקבל שפע פתרונות, ידע וניסיון מהעולם ליצירת יתרון תחרותי" כך הרחיב רון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות