אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארסנל מחפשת רוכש לשמונה שחקנים צילום: איי אף פי

ארסנל מחפשת רוכש לשמונה שחקנים

ארסן ונגר מתכנן למכור שמונה שחקנים מהסגל שלו כדי לממן רכישות שחקנים חדשים וחוזים חדשים לתיאו וולקוט ורובין ואן פרסי

30.04.2012, 15:31 | סוכנויות הידיעות

ארסן ונגר, מנג'ר ארסנל, מציע 8 שחקני סגל שלו למכירה בקיץ הקרוב. ונגר, שנאמר לו מההנהלה כי הוא צפוי לקבל סכומים גבוהים כדי לחזק את הקבוצה, מעוניין להגדיל את היכולות הכלכליות שלו על ידי מכירת 8 שחקנים.

לוקאס פודולסקי, חלוץ קלן , הצטרף כבר לקבוצה הלונדונית (היום הודיעו על העסקה באופן רשמי). הקבוצה גם מנהלת משא ומתן גם עם יאן אמבילה, קשר רן ונבחרת צרפת ושעל פי ונגר צפויה "להפתיע" את האוהדים עם החתמת שחקן נוסף.

השחקנים שוונגר מתכנן למכור הם ויטו מאנונה ומנואל אלמוניה, שוערים מחליפים; אבו דיאבי, קשר מוכה הפציעות הצרפתי; ניקלאס בנדטנר, חלוץ נבחרת דנמרק שכיום מושאל לסנדרלנד, קרלוס ולה, חלוץ נבחרת מקסיקו שכיום מושאל לריאל סוסידאד; סבסטיאן סקילאצ'י, בלם נבחרת צרפת לשעבר ואנדריי ארשאבין, קשר נבחרת רוסיה שכיום מושאל לזניט סנט פטרבורג.

ונגר מקווה לגייס כ-50 מיליון ליש"ט ממכירת השחקנים כדי להחתים שחקנים חדשים ולהחתים שחקנים מובילים על חוזים חדשים. השחקן החשוב ביותר להחתים הוא רובין ואן פרסי, שעליו יוסי בניון, קשר ארסנל הישראלי, אמר ש"הוא יישאר בארסנל הרבה זמן".

כמו כן, ונגר מעוניין לחדש את החוזים של אלכס סונג ותיאו וולקוט. ואן פרסי, וולקוט וסונג מסיימים את החוזה הנוכחי שלהם בארסנל בקיץ 2013.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות