אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מק'אפי בחרה ב-One1 לשותפה בכירה

מק'אפי בחרה ב-One1 לשותפה בכירה

חטיבת המוצרים של חברת התוכנה הישראלית תמכור ותטמיע פתרונות בתחום ההגנה על בסיסי נתונים: "נביא ערך מוסף גדול"

01.05.2012, 11:58 | כלכליסט
חטיבת המוצרים ב-One1 תוכנה מונתה על ידי חברת מק'אפי לשותפה מסוג Premier למכירה והטמעה של פתרונות Risk and Compliance ומערכות Database Security.

One1 שימשה עד לא מכבר כנציגתה של חברת סנטריגו. החברה, שנרכשה בידי מק'אפי לפני כשנה, מספקת פתרונות של הגנה על בסיסי נתונים. פתרונות אלה  נמצאים בשימוש של עשרות לקוחות בישראל ממגזרים שונים, ובהם הטלקום, הביטחון, התעשייה והפיננסים.

רוני רויטמן, מנהל חטיבת המוצרים ב-One1, מסר: "אני מאמין שנביא ערך מוסף גדול מאוד ללקוחותינו הקיימים והחדשים בכל נושא הפתרונות ב-Risk and Compliance,דבר שייתן לארגונים עוד שכבת הגנה והתמודדות מול דרישות הרגולציות הקימות כיום, וישלים את המעגל לפתרונות הגנה לבסיסי נתונים שנמצאים בארגונים קיימים".

חטיבת המוצרים ב-One1 תומכת כיום ביותר מ-40 לקוחות אנטררפייז של מק'אפי בישראל בכל נושא ההגנה על בסיסי הנתונים. החטיבה מעסיקה צוות טכני שנותן מענה להטמעה, תמיכה, Pre-Sale ו-Post-Sale של מערכות אבטחת מידע.

יתרונה של מערכת סנטריגו בשילוב המערכות האחרות של Risk and Compliance, לפי One1, הוא ביכולת המניעה שלה בפגיעה ובגישה למסדי הנתונים. המערכת מגנה גם מפני שינויים לא מורשים ובאופן זה שומרת על מידע השייך לארגון וללקוחותיו. בנוסף, יתאפשרו זיהוי מלא של משתמשים בתוך מסד הנתונים הארגוני והפקת דו"חות על פעילויות חריגות בתחום מסדי הנתונים.

הפתרון של סנטריגו מוסיף שכבת הגנה בסביבת בסיסי הנתונים, שלעיתים רבות אינה מאובטחת כלל. המערכת תאפשר הגנה על בסיסי הנתונים שלה מפני תקיפה חיצונית או פנימיות שיתבצעו במזיד או בשוגג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות