אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מטבחי דואיט נעלמה? הסניפים סגורים ואין מענה טלפוני צילום: איתן אטיאס

מטבחי דואיט נעלמה? הסניפים סגורים ואין מענה טלפוני

המשרדים והחנויות סגורים ובענף חוששים שהחברה תשאיר אחריה חובות לעובדים ולספקים. מנכ"ל מטבחי זיו המתחרה: "היא פרסמה בהיקף מוגזם"

01.05.2012, 12:21 | גיל קליאן
חברת מטבחי דואיט נעלמה – ולפי החששות בענף היא הותירה אחריה עשרות עובדים ללא משכורות ומקום עבודה וחובות בהיקפים גדולים לספקים ולקוחות. החברה הפעילה מפעל באזור תעשייה הר טוב שכלל חנות מפעל ושלושה סניפי מכירה.

נכון להבוקר (ג') חנות החברה בדיזיין סנטר ברמת גן סגורה. את הבאים למקום מקדם שלט שככל הנראה נתלה אתמול בערב, שמודיע כי החנות תהיה סגורה החל מהשעה 16:30 בגלל אירוע של החברה. הנהלת דיזיין סנטר תלתה אף היא הודעה על החנות, שלפיה החנות נקנסת ב-1,000 שקל משום שלא פתחה היום את שעריה לקהל.

במשרדי החברה ובסניפיה השונים לא עונים לטלפון, וגם הבעלים והמייסד של החברה, שאול ששון, לא עונה לשיחות ולא הגיב לפניות "כלכליסט" בנושא מצב החברה. גם בעמוד הפייסבוק של החברה אין התייחסות למצב, ושתי פניות של לקוחות בנושא נותרו ללא מענה. כעת לא ברור מה יקרה ללקוחות שרכשו מטבחים וטרם סופקו להם, לספקים שהעבירו לחברה חומרי גלם וטרם קיבלו תשלום על הסחורה, ולעובדים שייתכן כי לא קיבלו את מלוא השכר המגיע להם.

מי שכן מנסה לשפוך מעט אור על גורלה של החברה הוא הבעלים והמנכ"ל של חברת מטבחי זיו המתחרה, אבי זיו. זיו טוען כי ענף המטבחים נמצא במצב טוב, הוא מגלגל כ-2 מיליארד שקל בשנה, וגם אם נפגע קצת מהירידה בהתחלות הבנייה, הענף מפצה על כך בפריחת השיפוצים בשנה האחרונה. לדבריו, מטבחי דואיט הגיעה למצבה בגלל ניהול, ולא בגלל בעיה בענף המטבחים.

לדבריו, "להערכתי היא פרסמה בסדר גודל של 15% מהמחזור, כשאני מאמין שפרסום הגיוני הוא בהיקף 5% מהמחזור, וגם זה תוך זהירות ומחשבה".

זיו הוסיף כי "הסיפור של החברה הוא מאוד עצוב. חברה שעובדת הרבה שנים. אני מכיר את הבעלים, אדם פיקח וחריף שבנה את החברה ב-10 אצבעות".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

לכל התגובות