אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המסחר במניית דלתא הופסק; מתכוונת לחתום הלילה על הסכם רכישה צילום: אריאל בשור

המסחר במניית דלתא הופסק; מתכוונת לחתום הלילה על הסכם רכישה

החברה הודיעה כי ביקשה מהנהלת הבורסה להפסיק את המסחר במניה עד אשר תפרסם דיווח על רכישה עליה היא מתכוונת לחתום במהלך הלילה

01.05.2012, 14:24 | מעין מנלה

חברת האופנה דלתא הודיעה היום (ג') לבורסה כי תפרסם עד מחר בבוקר דיווח על רכישה עליה היא מתכוונת לחתום במהלך הלילה. לכן, ביקשה החברה להפסיק את המסחר במניה עד לפרסום ההודעה.

דלתא סגרה את 2011 עם עלייה בהכנסות וברווח הנקי. הבשורה המשמעותית שעלתה מדוחות דלתא היא העלאת מחירים במחצית השנייה של השנה ללקוחות של החברה בחו"ל, זאת בזמן שמחירי הכותנה, חומר הגלם העיקרי שמשמש את החברה דווקא צנחו מאז חודש יולי.

הרווח הנקי ברבעון הרביעי של 2011 הסתכם ב-8.3 מיליון דולר, לעומת 6.2 מיליון דולר ב-2010, גידול של 34%. החברה סיכמה את 2011 עם הכנסות של 678.8 מיליון דולר, בהשוואה להכנסות של 620 מיליון דולר, עלייה של 9.5%. בשורה התחתונה הצליחה דלתא להגדיל את הרווח הנקי משמעותית יותר מהגידול בהכנסות. הרווח הנקי של דלתא עלה ב-30% ל-27.5 מיליון דולר. חלק מהגידול ברווח הנקי מגיע על רקע שיפור בשיעור הרווחיות הגולמית של החברה ל-20.1% השנה ל-19.6% בשנה שעברה.

בתחילת החודש זכתה דלתא לאישרור דירוג האשראי ברמה של A3 מצד סוכנות הדירוג מידרוג ובמקביל להעלאה של אופק הדירוג מ'יציב' ל'חיובי'. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות