אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רדוור: "יש לנו מזומן לרכישות והנהלה שיכולה להרים את זה" צילום: עמית שעל

רדוור: "יש לנו מזומן לרכישות והנהלה שיכולה להרים את זה"

החברה הציגה עלייה של 47% ברווח הנקי ברבעון הראשון ל־9 מיליון דולר. סמנכ"ל הכספים מאיר משה: "זכינו ב־4 הזמנות של יותר ממיליון דולר ברבעון"

02.05.2012, 07:58 | ניר צליק

"היה לנו עוד רבעון טוב. זכינו בחוזה עם מפעיל תקשורת בארצות הברית שנתן לנו הזמנה גדולה ב־2 מיליון דולר. שתי רשתות חברתיות מובילות נתנו כל אחת הזמנה במיליון דולר, ובנוסף זכינו בחוזה עם עוד מפעיל תקשורת אמריקאי שנתן הזמנה ב־2 מיליון דולר, והדברים האלה מתבטאים במספרים. התחזית שלנו היתה לרווח 34–36 סנט למניה והגענו לרווח של 39 סנט למניה". כך אמר מאיר משה, סמנכ"ל הכספים של רדוור, עם פרסום תוצאות הרבעון הראשון של 2012.

רדוור, שמתמחה בפיתוח מוצרים לניהול תעבורה באתרי אינטרנט, עקפה את התחזיות כשסיימה את הרבעון עם הכנסות של 45 מיליון דולר, עלייה של 17% ביחס לרבעון המקביל. בשורה התחתונה נרשם רווח נקי של 9 מיליון דולר (39 סנט למניה) לעומת 6.1 מיליון דולר ברבעון המקביל.

לדברי משה, "התחום עצמו מאוד חזק. אנחנו רואים חוזקה בכל המגזרים שאנחנו פועלים, והמגמה הזו אמורה להימשך עוד כמה שנים. השוק גדל, אבל אנחנו גדלים גם בנתח השוק שלנו ולוקחים נתח מהמתחרים".

ברבעון הבא צופה רדוור הכנסות של 46–47.5 מיליון דולר, בהתאם לתחזיות השוק, ורווח נקי של 8.5–9.1 מיליון דולר, מעל תחזיות השוק. "בשלוש השנים האחרונות אנחנו מציגים תוצאות בקצה העליון של התחזית או מעליה. אני כמובן לא ערב לכך שזה יהיה המצב גם הפעם, אבל אנחנו תמיד חותרים לשיפור. בדרך כלל יש לנו הזמנה אחת של מעל למיליון דולר ברבעון, וברבעון האחרון הודענו כבר על ארבע הזמנות כאלה", אמר משה.

קופת המזומנים של רדוור צמחה ב־19.7 מיליון דולר ברבעון הראשון והגיעה ל־238.8 מיליון דולר. לדברי משה, "קופת המזומנים תמשיך לתפוח גם ברבעון הקרוב וגם בהמשך השנה. אנחנו בוחנים את כל האפשרויות בנוגע לקופה. יש לנו המזומנים לרכישות, וגם הנהלה שמסוגלת להרים את זה, אבל אנחנו רוצים לעשות צעדים מדודים וזהירים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות