אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארה"ב: אישה שהשליכה לפח כרטיס לוטו זוכה זכאית למיליון דולר

ארה"ב: אישה שהשליכה לפח כרטיס לוטו זוכה זכאית למיליון דולר

בית המשפט קבע כי אישה אחרת שמצאה את הכרטיס הזוכה בפח ופדתה אותו - תיאלץ לצערה להיפרד מהכסף

02.05.2012, 15:15 | סוכנות הידיעות

בית המשפט בארצות הברית פסק ששרון ג'ונס מארקנסו שפדתה כרטיס לוטו בסכום זכייה של מיליון דולר, תיאלץ לוותר על הפרס לטובת שרון דנקן, מי שרכשה את הכרטיס והשליכה אותו לפח לאחר מכן.

ג'ונס העידה כי הוציאה מהפח כמה כרטיסים שהושלכו, כפי שעשתה פעמים רבות בעבר, ואמרה שאין שלט המזהיר את הלקוחות שלא לקחת את הכרטיסים. עדותה סותרת את העדות של מנהלת החנות ליסה פטריצ'ס שמצידה טוענת שהצמידה שלט "לא לקחת" על הפח. עם זאת, עובד לשעבר בחנות העיד כי השלט נתלה רק לאחר שג'ונס פדתה את הפרס.

עורך דינה של ג'ונס, ג'יימס סימפסון, אמר שבכוונתו להגיש ערעור. ג'ונס העידה כי היא כבר הוציאה חלק מהכסף על משאית חדשה ונתנה חלק ממנו לילדיה. סימפסון ציין כי דנקן העידה שהשליכה את הכרטיס לאחר שבסורק הכרטיסים נכתב "סליחה, הכרטיס אינו זוכה". עורך הדין טען שאין לאפשר לאנשים להשליך חפצים ואז להחליט שהם רוצים אותם בחזרה.

עם זאת, השופט תומס יוז אמר שג'ונס מעולם לא עמדה בנטל ההוכחה שדנקן ויתרה על זכותה לדרוש מיליון דולר.

"מיליון הדולר הם כסף שמעולם לא נמצא", אמר יוז. כמו כן קבע יוז כי פטריצ'ס, מנהלת החנות, אינה זכאית לדבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
היא ידעה מסיבה פשוטה
כשאתה שולח לוטו אתה ממלא טופס טיוטה ומגיש למוכר שידפיס במכונה יש כאלה ששולחים קבוע אותם מספרים ומשתמשים באותה טיוטה לשלוח קבוע לכן יש לך ביד את המספרים ואז היא בדקה בבית וגילתה שהיא זכתה יתכן שהיא ראתה בעיתון שאדם זכה בסכום הזה בכרטיס שעלו המספרים שהיא שולחת המספרים היו לה מוכרים והיא בדקה את הטיוטה והופ הבינה שהפסידה כסף על הכרטיס שזכה יש מספר של תחנה כך שיש לכל תחנה כתובת בקיצור זה די פשוט המסר הוא תבדקו ידני ורק אחר כך במכונה כי כבר רבים נפלו בבדיקה במכונה המכונה גם טועה תבדקו לבד קודם
משה  |  02.05.12
לכל התגובות