אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סרגון תספק פתרונות תקשורת לאזורים כפריים בפלורידה

סרגון תספק פתרונות תקשורת לאזורים כפריים בפלורידה

הפתרונות של סרגון, יאפשרו לראשונה, שירותי אינטרנט בפס רחב ל-15 מחוזות בפלורידה - היקף העסקה מוערך על ידי גורמים בשוק בכ-2 מיליון דולר

02.05.2012, 13:48 | כלכליסט

סרגון נטוורקס, המתמחה בפתרונות backhaul (תקשורת אלחוטית בין תחנות הבסיס והמתג הראשי), מדווחת היום (ד') על זכייה בפרויקט של תאגיד FRBA - Florida Rural Broadband Alliance.

הארגון בחר במוצר של סרגון לכל רשתות ה-IP שלהם. הפתרונות של סרגון, יאפשרו לראשונה לספק לתושבים שירותי אינטרנט בפס רחב בקצבים גבוהים ל-15 מחוזות כפריים ומרוחקים בפלורידה.

הטכנולוגיה של סרגון מאפשרת לבנות רשתות אלחוטיות לתקשורת בפס רחב במהירות ובעלויות נמוכות יחסית לתחרות. בכך היא מאפשרת גישה לשירותים מתקדמים גם במקומות אליהם לא ניתן, או לא משתלם, לסלול סיבים אופטיים.

באיזורים בהם פועלת FRBA צפוייה עובדה זו לייצר מקומות עבודה חדשים, לשפר את בטיחות הציבור ואת אספקת שירותי בריאות, לתמוך בשירותי החירום, ולקדם הזדמנויות חינוכיות עבור קהילות חלשות הנמצאות במחוזות הכפריים המרוחקים.

עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון מסר כי: "פתרונות ה-IP של סרגון יאפשרו ל-FRBA לספק תקשורת בקצבים גבוהים ושירותי פס רחב לקהילות החלשות בפלורידה, ובכך לסייע להתפתחות הכלכלה המקומית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות