אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: האם משה גאון בדרך לפוליטיקה? צילום: ישראל הדרי

דיבידנדים: האם משה גאון בדרך לפוליטיקה?

לפי השמועות, איש העסקים שוקל להצטרף לתנועת השמאל הלאומי של אלדד יניב ושמואל הספרי. וגם: רמי שביט, מבעלי קבוצת המשביר, חנך את סניף אופיס דיפו ברמת השרון

02.05.2012, 13:45 | כתבי כלכליסט
האם יו"ר גאון אחזקות המתפטר משה גאון בדרך לפוליטיקה? אחת השמועות היא כי איש העסקים שוקל להצטרף לתנועת השמאל הלאומי של אלדד יניב ושמואל הספרי. גאון עצמו ביקש אתמול שלא להתייחס לידיעה, אך מקורביו מסרו כי הוא לא מתכוון לשבת בבית ומכוון לעשייה ציבורית. יניב אמר אתמול בתגובה: "לא יהיה מאושר ממני אם משה יצטרף. ההחלטה בידיו".

תומר אביטל

שביט עוזר בקופות

רמי שביט, מבעלי קבוצת המשביר, הגיע בסוף השבוע כדי לחנוך את סניף אופיס דיפו החדש של הקבוצה ברמת השרון. כשהוא ומנכ"ל הרשת צחי פישביין ראו שבתוך הסניף משתרך תור ארוך של לקוחות, הם לא התאפקו, הפשילו שרוולים ועזרו לקופאיות לקצר תהליכים.

ושכטמן חוזר לביה"ס

חתן פרס נובל לכימיה פרופ' דן שכטמן והיזם הסדרתי בתחום הביו־טכנולוגיה אלפרד מאן נפגשו אתמול עם תלמידים במוזיאון מדעטק בחיפה. באירוע, שנערך ביוזמת קרן תעוזה, סיפר כל אחד מהשניים על צעדיו הראשונים בתחום המדע. שכטמן אמר שכמהנדס מכונות צעיר הוא לא הצליח למצוא עבודה, ולכן הלך ללמוד תואר שני והתאהב במדע. מאן סיפר שהוא עובד "70 שעות בשבוע" בגלל רצונו לעזור לאנשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות