אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החלו עבודת הבנייה בשוק בצלאל בת"א; המחיר - החל מ-2.1 מיליון שקל צילום: עמית שעל

החלו עבודת הבנייה בשוק בצלאל בת"א; המחיר - החל מ-2.1 מיליון שקל

במסגרת הפרויקט של אלעד מגורים וצמח המרמן יוקמו שני בניינים שיכילו 153 דירות בנות 4-2 חדרים; החברות התחייבו להקים גם חניון ציבורי

06.05.2012, 14:26 | שירלי ששון-עזר

החברות אלעד ישראל מגורים שבבעלות יצחק תשובה וצמח המרמן שבבעלות משפחת בן אברהם, פייגלין ומנור החלו השבוע בעבודות הפיתוח במתחם שבו פעל שוק בצלאל בתל אביב.

בפרויקט, הממוקם בין הרחובות המכבי, טשרניחובסקי ובית לחם בתל אביב, ייבנו 153 יחידות דיור, בנות 4-2 חדרים, בשני בנייני מגורים בני 7 ו-8 קומות.

מחירי הדירות יחלו ב-2.16 מיליון שקל לדירת 2 חדרים בשטח 76 מ"ר עם מרפסת בשטח 8 מ"ר. מחיר דירת 3 חדרים בשטח 81 מ"ר עם 8 מ"ר מרפסת יחל ב-2.6 מיליון שקל. מחיר דירות 4 חדרים בשטח 110 מ"ר עם מרפסת בשטח 8 מ"ר יחל ב-3.57 מיליון שקל.

הפרויקט יכלול חנויות ובתי קפה בקומת הקרקע והקמת כיכר חדשה שתהווה רחבה ציבורית לכלל הציבור. נוסף על כך יכלול הפרויקט שלשה גני ילדים, חניון תת קרקעי לדיירי הפרויקט וחניון ציבורי שיכלול 330 מקומות חניה.

על פי ההסכם עם עיריית תל אביב, החברות ישלימו תחילה בנייה של חניון ציבורי שיפתח לקהל הרחב בטרם יושלם פרויקט המגורים והמסחר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
אני לא מבין למה כולם פה מתרעמים על המחיר - יש בארץ מעל 1,000,000 דירות, מתוכן פחות מ10,000
הן דירות חדשות במרכז ת"א (כמעט השכונה הכי יקרה בארץ). מכאן שזה מוצר של מאיון עליון, זה לא מוצר להמונים. זה כמו להתרעם שיקר מדי לקנות מטוס מנהלים סילוני או קוויאר שקיבל מסאז' תאילנדי של שעה ביום במשך חודש... זה לא בשבילנו וזה לא צריך לעניין אותנו. בואו נתרכז בדברים שרלוונטיים לנו - המחירים של דירות נורמליות באזורים נורמליים.
הייטקיסט , הרצליה קיפוח  |  08.05.12
18.
נמאס!!
זאת הפעם השלישית שאני מגיבה, וזה קורה כשאני לא יכולה לשתוק יותר! ה-ש-ת-ג-ע-ת-ם !! 70 מטר ב 2.10 מליון???????????? הקבלנים והמשקעים עושים עוול.... תל אביב לעשירים בלבד.! איפה הצעירים? הסטודנטים? התינוקות?? הילדים? הגנים הציבוריים?? כל הזקנים של גבעתיים יעברו לתל אביב - ומה ייצא מתל אביב - עיר של פלצנים, שמתים על עצמם ועל המנורה שקנו בקסיטאל. ללא סופרים ללא משוררים ואנשי רוח!! גועל נפש. רותחת מזעם ... מעדיפה כסף בבנק ודירה מושכרת בגבעתיים כי בתנאים האלה ממש לא כדאי לקנות דירה, ובטח לא בתל אביב.
לוי עדן , גבעתיים  |  08.05.12
לכל התגובות