אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רדהיל ביופארמה: ההוצאות על מחקר ופיתוח עלו ל-2.3 מיליון דולר ברבעון

רדהיל ביופארמה: ההוצאות על מחקר ופיתוח עלו ל-2.3 מיליון דולר ברבעון

זאת לעומת הוצאות על מחקר ופיתוח בסך של 843 אלף דולר ברבעון הראשון של2011, העלייה נובעת בעיקרה מגידול בהוצאות בין ניסויים קליניים

07.05.2012, 17:47 | גיא בן סימון

חברת הפרמצבטיקה רדהיל ביופארמה, שהוקמה באוגוסט 2009, פירסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2012. מהדו"חות עולה כי החברה הציגה התרחבות פעילות המחקר והפיתוח.

נכון לסוף הרבעון הראשון של השנה לחברה הפסדים צבורים בסך של 17.4 מיליון דולר, לעומת הפסדים צבורים של 15.2 מיליון דולר ברבעון האחרון של 2011.

הוצאות החברה על מחקר ופיתוח עלו ל-2.3 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2012, לעומת הוצאות על מחקר ופיתוח בסך של 843 אלף דולר ברבעון הראשון של2011. העלייה בהוצאות מחקר ופיתוח מיוחסת לעלייה משמעותית בפעילות הפיתוח של החברה, שנבעה בעיקרה מגידול בהוצאות בין ניסויים קליניים.

החברה צופה כי ייתכן והיא תקבל החזרי הוצאות מחקר ופיתוח מנותן שירותים של החברה בקנדה בגין תמריצי מחקר ופיתוח מהרשיות למיניהן בסכום של עד 400 אלף דולר. בדו"חות הרבעון הראשון של 2012 החברה לא רשמה את החזר ההוצאות כקיטון בהוצאות מחקר ופיתוח.

החברה רשמה ברבעון הראשון הפסד מפעילות בגובה של גל 2.9 מליון דולר, לעומת הפסד מפעילות של 1.4 מיליון דולר ברבעון הראשון אשתקד. החברה מייחסת את ההפסד כתוצאה מהרחבת פעילות המחקר והפיתוח,עלייה בהיקף השירותים המקצועיים והשימוש ביועצים לנוכח הניסויים הקליניים של החברה.

ההפסד ברבען הראשון של השנה צומצם ל-2.7 מיליון דולר, לעומת הפסד של 8.7 מיליון דולר שהציגה החברה ברבעון הראשון אשתקד. הקיטון בהפסד החברה מיוחס לירידה בהוצאת מימון לעומת עלייה בהוצאות מחקר ופיתוח.

הנכסים השוטפים של החברה נכון לסוף הרבעון הראשון מסתכמים בסך של 17 מיליון דולר, לעומת נכסים בהיקף של 22.4 מיליון דולר תקופה המקבילה אשתקד. הירידה בשווי הנכסים מיוחסת למזומנים נטו בסך של 5.8 מיליון דולר שהופנו לפעילות שוטפת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות