אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: גדעון סיטרמן סוגר מעגל צילום: יואב גלאי

דיבידנדים: גדעון סיטרמן סוגר מעגל

וגם: אוריאל לין מפנק את נשיא התאחדות התעשיינים צבי אורן ויאיר סרוסי וציון קינן מתעדכנים

08.05.2012, 08:47 | כתב כלכליסט

גדעון סיטרמן סוגר מעגל

רו"ח גדעון סיטרמן מונה ביום חמישי האחרון ליו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד, בכפוף לאישור הוועדה למינוי בכירים ברשויות ציבוריות. עבור סיטרמן מדובר בסגירת מעגל, לאחר שבעבר התעמת עם ועדי עובדי הנמלים. טרם פרישתו מתפקיד מנכ"ל משרד התחבורה באמצע 2009, הוא צוטט כאומר ש"יש לנו שני נמלים בלבד (אשדוד וחיפה - ל"ג) שהם יחדיו מונופול", והציע להאיץ את הליך הפרטתם בעבור מתן תגמול לעובדים.

ליאור גוטמן

אוריאל לין מפנק

נשיא איגוד לשכות המסחר אוריאל לין פתח שולחן ביום ראשון האחרון לכבוד נשיא התאחדות התעשיינים צבי אורן. עם קודמו של אורן, שרגא ברוש, היו ללין יחסים מתוחים שגרמו ללשכת המסחר לפרוש מלשכת התיאום של הארגונים הכלכליים. עדות קטנה להתחממות היחסים, מספרים מקורביו, היתה הכיבוד באירוע: לא רק פירות כנהוג, אלא גם עוגות שוקולד. בין הנהנים מהבופה: אביהו בן נון, אורן שחור, ישראלה שטיר ויוסי ויליגר.

יאיר סרוסי וציון קינן מתעדכנים

יו"ר בנק הפועלים יאיר סרוסי ומנכ"ל הבנק ציון קינן אירחו אתמול במועדון הבנק בתל אביב בכירים בענף ההייטק וראשי קרנות הון סיכון, והכריזו על התוכנית של הבנק להשקיע בחברות טכנולוגיה פיננסית. בין האורחים שרוו נחת: אבי זאבי, שותף מנהל קרן כרמל ונצ'רס; והיזם הסדרתי ג'ף פולבר.

יובל שטייניץ מתקמבק

שר האוצר יובל שטייניץ הבריז לפני כמה שבועות ברגע האחרון ממפגש עם חברי תא "גאווה בליכוד" בשל "אילוצי לו"ז". הוא מצא זמן ביומן להיפגש איתם ביום חמישי הקרוב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות