אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אזורים רוכשת את חלקו של י.ח דמרי בפרויקט עיר ימים

אזורים רוכשת את חלקו של י.ח דמרי בפרויקט עיר ימים

החברה תשלם 74 מיליון שקל עבור 50% מהפרויקט, שכולל 3 מגדלים ו-215 דירות. ההכנסות מוערכות בכ-500 מיליון שקל

09.05.2012, 14:55 | דותן לוי

חברת הנדל"ן אזורים תרכוש את חלקה (50%) של שותפתה לפרויקט בעיר ימים, חברת י.ח. דמרי תמורת 74 מיליון שקל. מדובר בפרויקט הכולל 215 דירות בשלושה מגדלים בחלקה הצפון מערבי של השכונה, בצמוד לשמורת הטבע "אירוס הארגמן" ובמרחק הליכה מחוף פולג ומקניון עיר ימים החדש. היקף ההכנסות המוערך מהפרויקט עומד על כ-500 מיליון שקל.

מדובר בקרקע היסטורית שהוחזקה על ידי שיכון ובינוי (שני שליש) ואזורים שהחזיקה את השליש הנותר. ביוני 2009 מכרה שיכון ובינוי את הקרקע שבבעלותה כך שחלקה של אזורים גדל ל-50% ודימרי רכשה את 50% הנותרים.

מלבד לפרויקט זה אזורים שותפה (50%) בפרויקט נוסף בעיר ימים עם שיכון ובינוי הכולל 456 יחידות דיור ממנו שווקו עד כה למעלה מ-350 דירות. פרויקט "אזורים בעיר ימים", תוכנן על-ידי האדריכל אילן פיבקו, ובהתאם למדיניות של עיריית נתניה הפרויקט כולל בעיקר דירות גדולות של 5 חדרים, דירות דופלקס, דירות מיני פנטהאוז ופנטהאוז. הפרויקט פונה לפלח שוק היוקרתי ומחירי הדירות ינועו סביב 2 מיליון שקל ומעלה. את הפרויקט ישווק וילווה מבחינה ביצועית אחיינו של יצחק תשובה - איציק תשובה שנחשב לאחד היזמים הפעילים באזור ובעבר גיבש בעצמו קבוצת רכישה בשכונה.

לדברי אופיר גרינברג, מנכ"ל אזורים, "הרכישה מהווה המשך ישיר לאסטרטגיית הליבה של אזורים הנוגעת להרחבה מתמדת של היקף פעילותה בתחום הנדל"ן למגורים בישראל. מהלך זה משקף את האמון שלנו בפרויקט וביכולתה של אזורים לממש באופן מלא את הפוטנציאל הגלום בו".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
דמרי קבלן גרוע
אני גר במלבסקי 7 בניין שהאכלוס החל מאפריל 2016 והליקויים של הבניין הם מהגבוהים שהכרתי . רמת גימור חיצונית של הבניין נמוכה ביותר, חיפויים צנרת חשמל ריצוף ברמה נמוכה, הבנין נראה בין 10 שנים לפחות, שלא נדבר על תוך הבניין מעליות איטיות קירות לא מפולסים, חלונות לא אטומים התקרה של האמבטיה מאלומיניום שלא נעשה במידה הנכונה וגרם למעל מ15 דירות ליפול מזל שלא על אנשים. הפניה לקבלן מסורבלת ומאוד איטית. ורק התחלתי בקיצור כולם זועמים פה . דמרי נכשלת פה בגדול
תומר  |  30.01.17
לכל התגובות