אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרווח הנקי של AOL זינק פי 4; עשויה למכור את השליטה בטק-קראנץ' צילום: בלומברג

הרווח הנקי של AOL זינק פי 4; עשויה למכור את השליטה בטק-קראנץ'

הרווח הנקי של בעלת השליטה בהאפינגטון פוסט וטק-קראנץ' הסתכם ברבעון הראשון ב-22 סנט למניה, לעומת תחזיות לרווח של 17 סנט למניה

09.05.2012, 15:51 | סוכנויות הידיעות

חברת AOL, בעלת השליטה בהאפינגטון פוסט וטק-קראנץ' דיווחה על זינוק של 500% ברווחיה. הרווח הנקי של החברה עלה ל-21.1 מיליון דולר שהם 22 סנט למניה, זאת לעומת 4.7 מיליון דולר (4 סנט למניה) ברבעון המקביל אשתקד. אנליסטים צפו רווח נמוך יותר ברמה של 17 סנט למניה. בנוסף לפי דיווחים בסוכנויות הידיעות AOL עשויה למכור את השליטה בטק-קראנץ'.

מנכ"ל AOL טים ארמסטרונג אמר עם פרסום הדו"חות הפיננסיים כי החברה הופכת להוצאה לאור של אמצעי תקשורת דיגיטליים וזה בא לידי ביטוי בתוצאות כספיות שלה. בשנה שעברה רכשה AOL את האפינגטון פוסט תמורת 315 מיליון דולר ומנגד מכרה למיקרוסופט חבילת פטנטים בתחום פעילות האינטרנט תמורת 1.06 מיליארד דולר.

לחברה יש עוד דרך ארוכה לעבור עד שהיא תתבסס בתחום המדיה ופרסום אבל אנחנו רואים שיפור ניכר כבר עכשיו, אומר קליטון מורן, אנליסט בחברת ייעוץ בנצ'מרק בראיון לסוכנות הידיעות בלומברג. הוא מוסיף כי לא כל המשקיעים מרוצים מהתנהלות של AOL והיו מעדיפים לראות את הכסף שהתקבל ממכירת הפטנטים מגיע אליהם בצורת דיבדנדים.

בתוך כך, מניית AOL עלתה ב-3.2% בשלב הטרום מסחר בוול סטריט עם פרסום הדו"חות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות