אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נשיא המדינה פרס עבר בהצלחה ניתוח בבטנו צילום: אלכס קולמויסקי

נשיא המדינה פרס עבר בהצלחה ניתוח בבטנו

בית הנשיא הודיע כי בביקורו בקנדה התגלה אצל הנשיא בקע בדופן הבטן, ואחר הצהריים, לאחר שובו ארצה, הוא נותח בשיבא. בית הנשיא הדגיש כי מדובר בניתוח פשוט ומקובל, ובהמשך עדכן כי הסתיים בהצלחה: "הנשיא מודה לדורשים בשלומו"

11.05.2012, 19:28 | ynet

בית הנשיא הודיע הערב (יום ו') כי נשיא המדינה, שמעון פרס, עבר בהצלחה ניתוח בדופן הבטן. מוקדם יותר, אחר הצהריים, נמסר מבית הנשיא כי במהלך ביקורו הממלכתי של הנשיא בקנדה, התגלה אצלו בקע (הרנייה) בדופן הבטן. לפי בית הנשיא, פרס קיבל טיפול מקומי מרופאו האישי, פרופ' רפי ולדן, והמשיך בסדר יומו הרגיל שתוכנן לביקור.

לפי הודעתו המוקדמת של בית הנשיא, עם שובו ארצה הועבר הנשיא לביצוע ניתוח במרכז הרפואי שיבא בתל השומר. בבית הנשיא ביקשו להדגיש כי מדובר בניתוח פשוט, המקובל במקרים כאלה, וכי הנשיא צפוי לשוב לביתו ביום ראשון הקרוב.

כשעתיים אחרי פרסום ההודעה על הניתוח שעובר פרס, פרסם בית הנשיא הודעה נוספת על סיומו של הניתוח. "רופאו האישי של הנשיא פרופ' ולדן, שליווה את הניתוח, עדכן כי הניתוח עבר בהצלחה מלאה, וכי הנשיא התעורר מן ההרדמה וחש בטוב", נמסר.

עוד נכתב בהודעה: "הנשיא שוחח עם בני משפחתו ויועציו וביקש למסור את תודתו העמוקה לכל הדורשים בשלומו ולאחל שבת שלום לכל בית ישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות