אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רעש אדמה הורגש במספר מקומות בארץ צילום: shuterstock

רעש אדמה הורגש במספר מקומות בארץ

תושבים מהצפון ועד קריית-גת דיווחו כי האדמה רעדה הערב, מעט לפני השעה 22:00. בין השאר הורגש הרעש בתל-אביב ובחיפה. המכון הגאולוגי של ארה"ב דיווח כי מוקד הרעש, בעוצמה 5.5, היה בקפריסין

11.05.2012, 22:01 | ynet

רעידת אדמה הורגשה הערב (יום ו') באזורים שונים ברחבי הארץ. הרעש הורגש בסביבות השעה 21:50, ומיד לאחר מכן הוצף האימייל האדום של ynet בהודעות של גולשים מיישובי הצפון ועד לדרום. לפי המכון הגאולוגי של ארצות הברית, רעש האדמה שהורגש בישראל היה בעוצמה 5.5 דרגות בסולם ריכטר. מוקד הרעש היה בקפריסין, בעומק של 19.8 קילומטרים.

רעש האדמה הורגש בין השאר בתל-אביב, בחיפה, בעמק יזרעאל, בבית-שאן, בשרון ובקריית-גת. הוא הורגש היטב גם בסביבות ירושלים ובכרמיאל.

אמי שקדי סיפרה ל-ynet: "אני גרה בקריית-מוצקין בקומה השישית. הרגשתי את הרעידה שנמשכה כמה שניות. הרגשתי שאני נעה עם הכיסא שישבתי עליו. זה היה ממש מפחיד". "כל הבית זז, והארון התנדנד ונפלו ממנו ספרים", אמר אייל מכרמיאל.

הרעידה הורגשה באזורים נרחבים בצפון הארץ, בין השאר בחיפה, בקריות ובאזורים המזרחיים יותר כמו בעמק בית שאן, שם יצאו התושבים מהבתים. תושבים שם סיפרו עם זאת כי הרעידה הייתה קצרה מאוד.

"ישבתי על הספה כשהרגשתי את התזוזה", סיפר תושב בית שאן, "זה לא שזזו רהיטים או שהיו נזקים, אבל הרעידה הורגשה היטב. מיד יצאנו לרחוב, כמו השכנים". מהמשטרה בצפון נמסר כי למוקד 100 הגיעו עשרות שיחות טלפון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות