אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקפאת ההליכים בקיקה הוארכה עד ה-3 ביוני; המשכורות ישולמו תוך 72 שעות צילום: שאול גולן

הקפאת ההליכים בקיקה הוארכה עד ה-3 ביוני; המשכורות ישולמו תוך 72 שעות

נציג של חלק מהעובדים שביקשו פירוק: יש שמועות שמפטרים 200 עובדים ומשאירים חלק קטן כדי לממש את המלאי". הנאמן של החברה: "מישהו מתסיס ומלהיט את העובדים. יש לנו מקור מימון למשכורות"

13.05.2012, 08:43 | מארק שון

הקפאת ההליכים בקיקה הוארכה עד ה-3 ביוני, כך הוחלט הבוקר בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה בדיון בבקשה שהגישה רשת הרהיטים ביום חמישי האחרות. עוד נקבע כי המשכורות ישולמו תוך 72 שעות.

שולחן בלי רגליים המספרים שמאחורי הקפאת ההליכים של קיקה מהוצאות השכר הגבוהות, דרך ההכנסות שלא עמדו בציפיות ועד הכסף שיצא לתרומות. הבקשה להקפאת הליכים שהגישה קיקה בסוף השבוע חושפת את ההתנהלות המנותקת מהמציאות של הרשת ואת ההוצאות שהפילו אותה לקרשים גיל קליאן, 7 תגובותלכתבה המלאה

נציג של חלק מהעובדים שביקשו פירוק, עו"ד רמי קוגן, אמר במהלך הדיון: יש שמועות שמפטרים 200 עובדים ומשאירים חלק קטן כדי לממש את המלאי". בתגובה אמר עו"ד רון ברניר, הנאמן של החברה: "מישהו מתסיס ומלהיט את העובדים. יש לנו מקור מימון למשכורות". בהמשך ביקש ברניר את שיתוף הפעולה של העובדים במהלך ההקפאה.

הכרזת השופט על תשלום המשכורות זכתה לתשואות של כ-50 עובדים שהיו באולם.

מנכ"ל קיקה פנה לעובדים לאחר הדיון ואמר: "תנו לנו כמה ימים כדי לשקם". המנכ"ל סירב להתייחס לשאלה האם החנות תיפתח בקרוב.

עו"ד גלילה הורנשטיין אמרה: "עופר עיני רוצה לדאוג אישית לעובדים. אנחנו ניפגש היום בסניף ההסתדרות בנתניה ותקבלו הסבר על כל מה שמחכה לכם. נענו לבקשתו של עיני".

את קיקה מייצגים עורכי הדין רון בר ניר, חדוה כהן-הרמתי ושי בר ניר ממשרד מ. פירון ושות'. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות