אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סולל בונה מקבוצת אריסון זכתה במכרז לבניית מחלף קדרים בצפון

סולל בונה מקבוצת אריסון זכתה במכרז לבניית מחלף קדרים בצפון

הפרויקט הוא חלק מה"זרוע המזרחית" של תוכנית נתיבי ישראל. עלות הפרויקט, שבנייתו תארך כשנתיים, היא 250 מיליון שקל

15.05.2012, 10:24 | ליאור גוטמן

חברת סולל בונה תשתיות, שפועלת תחת שיכון ובינוי מקבוצת אריסון, זכתה במכרז החברה הלאומית לדרכים (מע"צ לשעבר) לבניית מחלף קדרים בגליל העליון.

מדובר בהצטלבות כביש 65 וכביש 85 בסמוך ליישבו קדרים. עלות הפרויקט, שבנייתו תארך כשנתיים, היא 250 מיליון שקל. הפרויקט הוא חלק מה"זרוע המזרחית" של תוכנית נתיבי ישראל שאושרה בממשלה לפני כשנתיים בעלות של 27.5 מיליארד שקל לרישות המדינה בכבישים ורכבות.  

העבודות על צומת קדרים מהווים את הפרויקט השלישי העיקרי בצפון, זאת לאחר סיום העבודות בצומת המוביל וביצוע העבודות בצומת גולני. לטענת סולל בונה תשתיות העבודות במקום כוללות בניית נתיב נוסף כך שהמחלף החדש במקום יהפוך לדרך דו נתיבית ודו מסלולית. עוד התחייבה החברה להקים מחלפון לישוב כחל ולבצע שיקום נופי לטובת המטיילים בנחל עמוד ונחל עכברה.

"בפרוייקט זה, כמו בכל פרוייקטי התשתית האחרים שהקימה ובונה החברה בישראל, ננסה לאזן בצורה המיטבית בין התועלות לתושבי האזור לבין צורכי הסביבה ונכסי הטבע הייחודיים של האזור. לצורך כך נעשה שימוש בטכנולוגיות התשתיות המתקדמות ביותר, הלוקחות בחשבון ביצוע איכותי כמו גם צרכים של שיקום נופי והשתלבות בסביבה", אמר ירון קריסי, מנכ"ל שיכון ובינוי סולל בונה תשתיות:

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות