אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בונו: "תשכחו מזה, אני לא מיליארדר" צילום: בלומברג

בונו: "תשכחו מזה, אני לא מיליארדר"

סולן להקת U2 מכחיש כי נהפך לזמר העשיר בעולם בעקבות הנפקת פייסבוק: "לא עקפתי אף חבר לשעבר של הביטלס, הם בלתי ניתנים להשגה"

19.05.2012, 18:14 | סוכנויות הידיעות

סולן להקת U2, בונו, מכחיש את הפרסומים שלפיהם הוא נהפך למיליארדר בעקבות הנפקת פייסבוק בסוף השבוע.

חברת ההשקעות של בונו, אלביישן פרטנרס, רכשה 2.3% ממניות הרשת החברתית בשלהי 2009 תמורת 90 מיליון דולר. ואולם על אף שבעקבות ההנפקה מניות אלה שוות כיום יותר מ-1.5 מיליארד דולר, בונו שותף בהשקעה עם תשעה דירקטורים נוספים.

בונו וסמנכ"לית התפעול של פייסבוק, שריל סנדברג, צילום: אי פי אי בונו וסמנכ"לית התפעול של פייסבוק, שריל סנדברג | צילום: אי פי אי בונו וסמנכ"לית התפעול של פייסבוק, שריל סנדברג, צילום: אי פי אי

לדברי הכוכב, "בניגוד לפרסומים, אני לא מיליארדר ולא עשיר יותר מאף חבר ביטלס לשעבר. לא סתם אומרים שהביטלס אינם בני-השגה. הדיווחים האלה הם בדיחה".

לפי הפרסומים אתמול, הונו של בונו מסתכם אחרי ההנפקה ביותר ממיליארד דולר - ובכך הוא נהפך לזמר העשיר בעולם; בתואר זה מחזיק כעת חבר הביטלס לשעבר פול מקרטני, ששוויו כמיליארד דולר.  שוויו של בונו לפני ההנפקה עומד על 105 מיליון דולר.

מניית פייסבוק שנסחרה אתמול בפעם הראשונה בנאסד"ק, ננעלה בעלייה צנועה של 0.6% - למרות ההערכות כי תרשום זינוק מרשים. יותר מ-500 מיליון מניות של החברה החליפו ידיים - שיא חדש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות