אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביטוחי הבריאות והעליות בשווקים סידרו לכלל ביטוח את הרבעון

ביטוחי הבריאות והעליות בשווקים סידרו לכלל ביטוח את הרבעון

חברת הביטוח מקבוצת אי.די.בי הציגה מעבר לרווח כולל של 137 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 51 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד

20.05.2012, 09:41 | שי סלינס

כלל ביטוח המוחזקת על ידי אי.די.בי פתוח (55%) שבשליטת נוחי דנקנר, דיווחה היום (א') על תוצאותיה לרבעון הראשון של השנה והציגה מעבר לרווחיות.

חברת הביטוח בניהולו של שי טלמון הציגה רווח כולל של 137 מיליון שקל, בהשוואה להפסד כולל של 51 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הנקי הסתכם ב- 43 מיליון שקל, בהשוואה לרווח נקי של 29 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

תחום ביטוח הבריאות רשם עלייה חדה ברווח הכולל שהסתכם ב-81 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 7 מיליון שקל אשתקד. כמחצית מרווח זה הגיע מתחום הסיעוד. סך היקף פרמיות ביטוחי הבריאות הסתכם ב-352 מיליון שקל - גידול של 15% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

בתחום החיסכון ארוך טווח נרשם ברבעון הראשון רווח כולל של 43 מיליון שקל, לעומת 65 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

עוד עולה מהדוחות כי פעילויות הגמל והפנסיה רשמו רווח לפני מס של 36 מיליון שקל, לעומת 31 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. בענף ביטוח חיים נרשם הפסד לפני מס של 14 מיליון שקל, לעומת רווח של 45 מיליון שקל לפני שנה. 

נוחי דנקנר, צילום: נועם מושקוביץ נוחי דנקנר | צילום: נועם מושקוביץ נוחי דנקנר, צילום: נועם מושקוביץ

בתחום פעילות הביטוח הכללי בישראל נרשם ברבעון הראשון רווח כולל לפני מס של 74 מיליון שקל,  בהשוואה לרווח כולל של 400 אלף שקל אשתקד.

   

בתחום השירותים הפיננסים נרשם ברבעון הראשון רווח לפני מס שהסתכם בכ- 2 מיליון ש"ח, לעומת הפסד של כ- 6 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד.

 

עוד נמסר מהחברה כי התוצאות הכספיות של הקבוצה הושפעו לחיוב מהגמה החיובית בשווקי ההון בארץ ובעולם ברבעון הראשון, בעוד שמרבית שווקי המניות והאג"ח השיגו תשואות חיוביות, וזאת לאור ציפייה לפתרון משבר החוב האירופאי ולשיפור בנתונים המאקרו כלכליים בארה"ב.

 

טלמון: "גם בתקופה זו אנו חווים אי בהירות גדולה בסביבה הכלכלית בעולם, שיש לה השפעה ישירה על המתרחש בארץ. במצב דברים זה, קבוצת כלל נדרשת להמשיך לשים דגש על המשך הצמיחה בפעילות השוטפת, על התייעלות תפעולית בכל מגזרי הפעילות ועל הבטחת עודפי ההון הנדרשים לה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
משכורות מנופחות וניהול כושל
סמנכ"לים, מנכ"לים , מנהלי חטיבות מקבלים החלטות רעות, לא מקצועיות אבל משכורות מנופחות. החלטות רעות. כיצד יתכן שמבקר הפנים של החברה מקבל שכר מנופח ? למעלה ממיליון ש"ח משכורת שנתית. ניהול רע, ניצול הזדמנויות. על חשבון בעלי מניות מהציבור והמשקיעים הקטנים. יש לעשות רביזיה בכל קבוצת כלל ביטוח והחברות הבנות.
ניהול כושל , מרכז  |  20.05.12