אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוצאת מהקניונים: H&M פותחת חנות ראשונה במרכז ביג בנצרת צילום: עמית שאבי

יוצאת מהקניונים: H&M פותחת חנות ראשונה במרכז ביג בנצרת

רשת האופנה יוצאת לראשונה מהקניונים הסגורים ופותחת חנות בביג פאשן בנצרת לצד אמריקן איגל. החנות צפויה להיפתח במרץ 2013

20.05.2012, 22:34 | אורנה יפת
אחרי חיזור של כמה שנים מצד ביג, החליטה סוף סוף רשת האופנה השבדית H&M לפתוח חנות ראשונה באחד ממרכזי ביג: באחרונה חתמה H&M עם חברת הקניונים הפתוחים על הסכם לפתיחת סניף במתחם האופנה ביג פאשן נצרת. החנות אמורה להיפתח בחודש מרץ 2013, וזו הפעם הראשונה שבה H&M פותחת חנות מחוץ לקניון סגור.

לידתו של ההסכם היתה ארוכה. בביג ציפו לרשת האופנה השבדית מאז נפתח מרכז האופנה בנצרת במאי 2009, ואף שמרו עבורה 900 מ"ר. מאחר שביג ו־ H&M לא הגיעו להסכמות על התנאים המסחריים, השטח הושכר זמנית. אולם נציגי הרשת השבדית ביקרו בישראל ואף גילו עניין בפתיחת חנות במקום. יצוין כי רשתות בינלאומיות אינן נוהגות לשלם שכר דירה ובעלי הקניונים מסתפקים באחוז מהפדיון, שכן אותן רשתות מושכות קונים רבים. בעוד ש־H&M התמהמהה, הראל ויזל, הבעלים של קבוצת פוקס, חתם על חוזה לכניסת המותג אמריקן איגל לביג פאשן נצרת, וקיבל את אותם 900 מ"ר שנשמרו עבור הרשת השבדית. החנות של אמריקן איגל תשתרע על שטח של 600 מ"ר, והיא צפויה להיפתח בסוף 2012 (יתרת השטח תשמש לחנות של פוקס הום).

עם הודעתה של H&M על נכונותה להיכנס למתחם בנצרת בנתה עבורה ביג שטח מסחרי של 1,480 מ"ר שיתפרס על שתי קומות - 380 מ"ר בקומת קרקע ו־1,100 מ"ר נוספים בקומה תת־קרקעית. H&M צפויה להשקיע כ־6 מיליון שקל בהשקת החנות וביג תשקיע כ־1.5 מיליון שקל נוספים בבינוי. בקומת הקרקע נמצאים גם מותגים כגון קסטרו, רנואר, אמפוריום אדידס וזארה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות