אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדור הבא של שרתי HP: יותר אוטומציה וטכנולוגיות משלימות

הדור הבא של שרתי HP: יותר אוטומציה וטכנולוגיות משלימות

HP חושפת את הדור הבא של שרתי ה-ProLiant שלה הכוללים שרתים ושרתי להב בנוסף מקדמת HP פורטל תמיכה לסיוע ללקוחות בפתרון בעיות

21.05.2012, 16:36 | כלכליסט
חברת HP השיקה את הדור השמיני של משפחת השרתים שלה HP ProLiant, והציגה פורטפוליו הכולל בשלב ראשון שישה דגמים חדשים של שרתים ושרתי להב, בתצורות שונות. השרתים מציעים מבחר של מעבדים מהסדרות Intel Xeon E5-2400, Intel Xeon E5-4600 ו-AMD Opteron 6200.

לצד השרתים החדשים, חשפה HP את HP Proactive Insight Architecture Alliance - קואליציה של 18 חברות טכנולוגיה, מתחומים שונים: זיכרון, אחסון, קלט/פלט (I/O), אספקת מתח ותשתיות. חברות אלו אושרו והוכשרו לשלב פתרונות טכנולוגיים בארכיטקטורת HP Proactive Insight ולספק אוטומציה של תהליכי תחזוקה ותפעול של מערך השרתים ורכיביהם, בהתבסס על ניתוח של אלפי פרמטרים מערכתיים.

פורטל התמיכה המרכזי HP Insight Online ממנף את יכולות התמיכה של HP ומעניק ללקוחות סיוע בפתרון בעיות ובאופטימיזציה של המערכות. לפי הערכות, השימוש בפורטל עשוי לחסוך לארגונים עד 40% מזמני ההשבתה. זאת, לצד שירותי התמיכה הפרואקטיביים HP Proactive Care שמאיצים את פתרון הבעיות בעד 66%.

כמו כן, HP משתפת פעולה עם חברות התוכנה הגדולות, בהן מיקרוסופט, רד-האט, SAP ו-VMware, על מנת לספק ללקוחות ביצועים אופטימליים של מערכות התוכנה הנפוצות על גבי שרתי HP ProLiant Gen8.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות