אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוזה ענק לאלביט מערכות: תספק מערכות מטוסים ללא טייס ב-160 מליון דולר צילום: נמרוד גליקמן

חוזה ענק לאלביט מערכות: תספק מערכות מטוסים ללא טייס ב-160 מליון דולר

יוסי אקרמן, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות אמר כי "הלקוחות בעולם מגיעים למסקנה כי מטוסים ללא טייס של אלביט מעניקים את המענה המיטבי לצרכיהם בזכות הנסיון המצטבר שלהן בצה'ל"

22.05.2012, 10:21 | שי סלינס
אלביט מערכות הודיעה היום (ג') לבורסה כי קבלה מלקוח באירופה הזמנה לאספקת מערכות מטוסים ללא טייס (מל"טים) בהיקף של 160 מליון דולר. המערכות מיועדות לאספקה במהלך השנתיים הבאות.

מטוס ללא טייס מטוס ללא טייס מטוס ללא טייס

יוסי אקרמן, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות אמר כי "יותר ויותר לקוחות בעולם מגיעים למסקנה כי מטוסים ללא טייס של אלביט מערכות מעניקים את המענה המיטבי לצרכיהם המשימתיים, בזכות הניסיון המבצעי רב השנים המצטבר של המערכות שלנו בצה"ל, כמו גם בקרב צבאות מובילים בעולם, לחילות אוויר, יבשה ולכוחות מיוחדים".

"חדשנות טכנולוגית, הבנה עמוקה של צרכי הלקוח, תהליכי פיתוח מתמשכים המתאימים את מערכות המל'ט לתנאים המשתנים של שדה הקרב המודרני ותמיכה לוגיסטית, ממצבים את אלביט כמובילה עולמית בתחום זה. אנו גאים בהזמנה החדשה, המהווה נקודת ציון חשובה ברצף ההזמנות של מל'טים מתוצרת החברה ומקווים כי לקוחות נוספים יצטיידו במל'טים שלנו".

הכנסות יצרנית המערכות הביטחוניות ברבעון הראשון הסתכמו ב-691 מיליון דולר, צמיחה של 11.4% בהשוואה ל-620 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2011, כשתחום הפעילות של ייצור המערכות האוויריות הוביל את הכנסות החברה. הרווח הנקי המתואם לרבעון הראשון הסתכם ב־40.8 מיליון דולר, עלייה של 5.7% בהשוואה ל־38.6 מיליון דולר ברבעון המקביל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות