אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משפיעים ומשקיעים: בתיהם של הסלבריטאים המצליחים בעולם

משפיעים ומשקיעים: בתיהם של הסלבריטאים המצליחים בעולם

הם שחקנים, מגישים, דוגמניות וספורטאים - אבל הם גם כרישי נדל"ן לא קטנים; "פורבס" אסף את כל הפרטים המעניינים על הבתים שנמכרו ונקנו על ידי הסלבריטאים המשפיעים ביותר

22.05.2012, 22:21 | סוכנויות הידיעות

בהמשך לפרסום דירוג 100 הסלבריטאים המשפיעים השנתי של "פורבס", אסף המגזין בשיתוף עם אתרי נדל"ן אמריקאים שונים נתונים עבור רשימה של הבתים היקרים בהם מחזיקים הסלבריטאים המשפיעים. חלק מהבתים ברשימה נרכשו ונמכרו בשנה האחרונה, אחרים משמשים את הסלבריטאים כבר תקופה ארוכה, וחלקם מוכשרים - כמו הבית שבריטני ספירס שכרה עד השנה שעברה בעקבות ה"קריסה" המתוקשרת שעברה.

ריאן סיקרסט: מקום 28, הרוויח 59 מיליון דולר

הבית החדש: קולדווטר קניון קומפאונד, בוורלי הילס, קליפורניה

מחיר קנייה: 37 מיליון דולר

הבית הישן: הוליווד הילס מדיטרניאן, לוס אנג'לס, קליפורניה

מחיר מבוקש: 12 מיליון דולר

המפיק והמנחה של "אמריקן איידול" עובר לגור במתחם של אלן דג'נרס בבוורלי הילס, הכולל חדר מגורים המשתרע על פני כ-1,400 מ"ר, שלושה חדרי אורחים, בריכת שחייה ובריכות דגים. הוא קונה את הנכס אף שעדיין לא מצא קונה לבית הוליווד הילס מדיטרניאן שבבעלותו, שהיה שייך בעבר לקווין קוסטנר וכולל חמישה חדרי שינה, ארבעה חדרי שירותים ואמבטיה, בריכת שחייה, בית אורחים ומגרשי טניס. הבית חוזר לשוק במחיר 12 מיליון דולר, לאחר שסיקרסט ביקש בעבורו 14.95 מיליון דולר ב-2010.

 

אלן דג'נרס: מקום 34, הרוויחה 53 מיליון דולר

הבית הישן: קולדווטר קניון קומפאונד, בוורלי הילס, קליפורניה

מחיר מכירה (לריאן סיקרסט): 37 מיליון דולר

הבית החדש: פסיפיק קוסט הייוויי, מליבו, קליפורניה

מחיר רכישה (מבראד פיט): 12 מיליון דולר

הבית העתידי: אחוזה בעיצוב האל לויט, בוורלי הילס, קליפורניה

מחיר קנייה: 20 מיליון דולר

אמנם דג'נרס ובת זוגה פורשיה דה רוסי טרם השלימו את מכירת ביתן בבוורלי הילס בשווי 49 מיליון דולר (שכעת מובטח בחוזה לריאן סיקרסט), אך השתיים כבר רכשו בית על קו המים במליבו בשטח 380 מ"ר, שבראד פיט שיפץ לאחר פרידתו מג'ניפר אניסטון והעמיד למכירה. האחוזה המוקפת חומה כוללת ארבעה חדרי שינה, בריכת שחייה, מגרש טניס וגישה לחוף פרטי. בנוסף, עומדות דג'נרס ודה רוסי לרכוש בית בעיצוב האל לויט בבוורלי הילס הסמוך לביתן הקודם, הכולל קירות זכוכית, ארבעה חדרי שינה, שישה חדרי אמבטיה ושירותים וחדר משפחה הנפתח לבריכה.

 

אשטון קוצ'ר: מקום 51, הרוויח 24 מיליון דולר

הבית: ארוהד דרייב, לוס אנג'לס, קליפורניה

מחיר מבוקש: 10.8 מיליון דולר

מחיר סופי: 8.45 מיליון דולר

קוצ'ר קנה לאחרונה בית בשטח 875 מ"ר שלפי דיווחים גם ג'סטין ביבר היה מעוניין לקנות. קוצ'ר שכר את הבית, הכולל חלונות מהתקרה עד לרצפה ומרפסות הצופות לאגם הוליווד, לפני שקנה אותו.

 

ג'סטין ביבר: מקום 3, הרוויח 55 מיליון דולר

רכישה צפויה: אחוזה בסגנון האסיינדה, קלבסס, קליפורניה

מחיר מבוקש: 6 מיליון דולר

ביבר חיפש בית באזור לוס אנג'לס בחודשים האחרונים, והתביית בסוף על הבית שבו שישה חדרי שינה ושבעה חדרי אמבטיה ושירותים, המסתתר בפרויקט שנועד לסלבריטאים. לפי השמועות, הוא בחר את הבית לאחר שניסה לרכוש את הבית שאשטון קוצ'ר שכר, והחלטתו של קוצ'ר לקנות את הבית הרתיעה אותו.

 

ג'ניפר אניסטון: מקום 22, הרוויחה 11 מיליון דולר

הנכסים הישנים: 2 דירות בווסט וילג', ניו יורק

מחיר מכירה: 6.5 מיליון דולר

הבית החדש: בל אייר אסטייט, לוס אנג'לס, קליפורניה

מחיר רכישה: 20.97 מיליון דולר

השחקנית המצליחה עסקה לא מעט בנדל"ן בשנים האחרונות. לאחר שמכרה בשנה שעברה את האחוזה שלה בבוורלי הילס תמורת קרוב ל-38 מיליון דולר, היא רכשה שתי דירות סמוכות בבניין בווסט ווילג' במנהטן, עליהן שילמה 7 מיליון דולר. היא מכרה אותן לאחרונה בהפסד של חצי מיליון דולר, על מנת לחזור לגור בחוף המערבי. הכיבוש האחרון שלה הוא בית מודרני בגודל 790 מ"ר, השוכן מאחורי גדר גבוהה וכולל יקב.

 

קייטי פרי: מקום 8, הרוויחה 45 מיליון דולר

הבית הישן: פנטאוז בניו יורק

מחיר מכירה: 2.75 מיליון דולר

הבית החדש: הוליווד בוליוורד, לוס אנג'לס, קליפורניה

מחיר רכישה: 6.5 מיליון דולר

זמרת הפופ ממשיכה להחזיק בביתה בהוליווד הילס, אותו רכשה בקיץ שעבר עם מי שהיה אז בעלה, ראסל ברנד. על פי הדיווחים היא השקיעה בבית מיליון דולר לאחר הגירושים כדי לשפץ אותו. הנחלה כוללת בית בן 3 קומות, בית אורחים וחצר עם בריכת שחייה.

 

ריהאנה: מקום 4, הרוויחה 53 מיליון דולר

הבית: ג'ניס פלייס, בוורלי הילס, קליפורניה

מחיר מכירה: 5.03 מיליון דולר

ב-2009 רכשה זמרת הפופ בית בגודל 790 מ"ר בשווי 6.9 מיליון דולר, אולם הצפות גרמו ל"נזק רב", ולכן היא העמידה אותו למכירה תמורת 4.5 מיליון דולר. בתחילת השנה מכרה הזמרת את הבית בהפסד.

 

טיילור סוויפט: מקום 57, הרוויחה 57 מיליון דולר

בית הישן: אחוזה בנאשוויל, טנסי

מחיר רכישה: 2.5 מיליון דולר

הבית החדש: אחוזה בסגנון קייפ-קוד, בוורלי הילס, קליפורניה

מחיר רכישה: 3.97 מיליון דולר

הזמרת רכשה לאחרונה אחוזה מסורתית בגודל 260 מ"ר, שמוקפת גדר וכוללת בית אורחים ומגרש טניס. האחוזה ממוקמת באזור לוס אנג'לס ומשמת למעשה כביתה השני של הזמרת, לאחר שרכשה פנטהאוז בשווי 2 מיליון דולר בנאשוויל, טנסי ב-2009. היא רכשה בתים גם עבור ההורים שלה בבירת מוזיקת הקאנטרי.

 

טום בריידי וג'יזל בונדשן: מקום 59 ו-61, הוא הרוויח 27 מיליון דולר והיא 45 מיליון דולר

הבית הישן 1: פנטהאוז בביקון סטריט, בוסטון

מחיר מבוקש: 10.5 מיליון דולר

הבית הישן 2: דירה בסגנון מנדריני אוריינטלי, ניו יורק

מחיר מכירה: 17.5 מיליון דולר

הבית החדש: אחוזה בלוס אנג'לס, קליפורניה

מחיר הרכישה: לא ידוע

בתחילת השנה, הקוורטרבק ואשתו דוגמנית העל עברו לאחוזה המתפרשת על פני 2,045 מ"ר בשכונת ברנטווד בלוס אנג'לס. האחוזה כוללת 8 חדרי שינה, מוסך עם מקום ל-6 מכוניות, בריכת שחייה, מעלית, חדר משקולות ומרתף יינות. בריידי מכר לאחרונה את הפנטהאוז שלו בטיים וורנר סנטר בניו יורק תמורת 17.5 מיליו דולר למיליארדר רוברט סטילר מגרין מאונטיין קופי, ובמקביל מנסה למכור את הפנטהאוז שלו בבוסטון תמורת 10.5 מיליון דולר.

 

בריטני ספירס: מקום 6, הרוויחה 58 מיליון דולר

הבית הישן: אחוזה בסאמיט סירקל, בוורלי הילס, קליפורניה

מחיר מכירה: 4.24 מיליון דולר

הבית החדש: אחוזה בשרווד קאנטרי קלאב, ת'אוסנד אוקס, קליפורניה

שכירות: 25 אלף דולר בחודש

מאז שחדרה לעולמנו ב-1999, החזיקה נסיכת הפופ ב-10 בתים, כולל שישה שהיו בבעלותה הפרטית. בחודש שעבר היא מצאה קונה לאחוזה שלה בבוורלי הילס, ממנה הוצאה על אלונקה בתקרית המפורסמת מ-2008, שישלם 1.25 מיליון דולר יותר מהמחיר המבוקש. לאחר ששכרה אחוזה חסינה לפפראצי בקלבסאס בקליפורניה בין 2009-2011, עברה ספירס בדצמבר לבית שכור אחר שכולל 930 מ"ר של חלל מגורים, בריכה, חדר כושר, אולם קולנוע ביתי ופאב עם שולחנות ביליארד.

 

לאונרדו דיקפריו: מקום 46, הרוויח 37 מיליון דולר

הבית: אוריול ווי, לוס אנג'לס קליפורניה

מחיר רכישה: 4 מיליון דולר עבור שתי חלקות

הבית: דירה בריברהאוס, ניו יורק

מחיר רכישה: לא ידוע

לשחקן נכסים בשני צדי ארה"ב. בחוף המזרחי הבית שלו שוכן בהוליווד הילס, וכולל שתי חלקות אדמה סמוכות (אחת מהן נרכשה ממדונה) ומגרש כדורסל ששחקן הקולנוע בנה בעצמו. בבעלותו גם שני בתים על חוף הים במליבו, כולל אחוזה של 7 חדרים עליה הוא גובה דמי שכירות חודשיים של 75 אלף דולר. בניו יורק דיקפריו מחזיק בדירה בשכונה הידידותית לסביבה ריברהאוס, בבניין דירות שמזרים לדיירים אוויר שסונן פעמיים ומים מסוננים. אחת השכנות שלו היא טיירה בנקס.

 

אופרה ווינפרי: מקום 2, הרוויחה 165 מיליון דולר

הבית: פרומיסד לנד, מונטסיטו, קליפורניה

מחיר רכישה: 50 מיליון דולר ב-2001

הבית: דירה בבניין דירות יוקרתי בשיקגו

שכירות: 15 אלף דולר בחודש

בבעלותה של טייקונית המדיה המיליארדרית נכסים בכל רחבי ארצות הברית, כולל אחוזתה הידועה בקליפורניה - פרומיסד לנד (הארץ המובטחת). האחוזה בגודל 2,130 מ"ר שוכנת על נחלה של 160 דונם בה ניתן למצוא גם למעלה מ-600 שיחי ורדים ובית אורחים. אחת מהדירות שבבעלות ווינפרי בשיקגו עלתה לכותרות בסתיו האחרון לאחר שהתברר שהשכירות עליה עומדת על 15 אלף דולר בחודש. ווינפרי מעולם לא התגוררה בדירה בגודל 425 מ"ר בבניין הדירות היוקרתי, אלא העדיפה דופלקס המרוחק מספר קילומטרים משם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות