אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחר: מדונה אמורה להגיע לישראל צילום: mct

מחר: מדונה אמורה להגיע לישראל

אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, הזמרת צפויה להגיע במטוסה הפרטי ולנסוע היישר לאצטדיון רמת-גן

23.05.2012, 13:13 | רז שכניק, "ידיעות אחרונות"

הפפראצי בהיכון: אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון ו/או הפתעות מיוחדות, ינחת מחר מטוסה הפרטי של מדונה בנתב"ג. כך לפחות הודיעה הזמרת למקורביה.

על הגעתה הצפויה של מדונה נמסרו פרטים למספר מצומצם של אנשים, והיא צפויה לקרות מחר בשעות אחר הצהריים או בערב. מדונה תופיע באצטדיון רמת-גן ביום חמישי הבא, בבכורה עולמית לסיבוב ההופעות החדש שלה.

"מדונה אמרה לנו שהיא נרגשת מאוד לקראת הגעתה לישראל", מספרים מקורביה. "היא מצפה לפגוש את הקהל הישראלי ולחוות את האווירה הישראלית, כפי שעשתה בביקוריה הקודמים".

מדונה באחת ההופעות (ארכיון), צילום: mct מדונה באחת ההופעות (ארכיון) | צילום: mct מדונה באחת ההופעות (ארכיון), צילום: mct

במטוס הפרטי יטוסו עם מדונה בני משפחתה ואנשיה הקרובים. לאחר הנחיתה צפויה לצאת שיירת הרכבים שתנייד אותה ואת הפמליה לכיוון אצטדיון רמת-גן. התחנה הראשונה בארץ נבחרה על-ידי הזמרת עצמה, שרוצה לבדוק מקרוב את התקדמות הבמה והמתחם המפואר שהוכן לה לקראת ההופעה. בתום הסיור אמורה מדונה להגיע למלון שרתון בתל-אביב. שני מלונות נוספים שוריינו לאנשי צוותה. מדונה עצמה תנוע בין שלושת בתי המלון כדי לנסות ולהתחמק משלל המעריצים וצלמי הפפראצי שמחכים לה.

לפי התכנון המקורי הייתה אמורה מדונה להגיע לישראל כבר לפני כשבוע, אבל נוכח ביטול אחת ההופעות בארץ העדיפה הזמרת להתכונן לסיבוב בחזרות אינטנסיביות בארצות-הברית.

לבקשת מדונה, אצטדיון רמת-גן יעמוד לרשותה במשך 24 שעות ביממה, כך שמי שיגיע לסביבה עשוי לשמוע כמה צלילים מוכרים ברקע. בשבוע הבא צפויות להגיע לישראל משלחות של כתבים זרים מהעולם כדי לסקר את הפרמיירה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות