אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יובל בנאי ושלומי ברכה הוחתמו ב-THE VOICE צילום: אלדד רפאלי

יובל בנאי ושלומי ברכה הוחתמו ב-THE VOICE

מייסדי להקת משינה, יהיו המנטורים החדשים בעונה השנייה של התוכנית, שתעלה למסך בחודשים הקרובים. גם בפאנל של התוכנית הם לא ייפרדו ויעבדו כצמד, על כיסא מסתובב משותף

23.05.2012, 13:15 | רז שכניק, "ידיעות אחרונות"

עוד לא ברור מי יפנה את כיסא המנטור, אבל דבר אחד כבר סגור: המחליף יהיה צמד - מייסדי משינה בכבודם ובעצמם.

העונה הראשונה של ‭The Voice‬ הסתיימה בהצלחה, אבל בזכיינית ערוץ 2 רשת החליטו בכל זאת על שינוי בצוות המנטורים. ל"ידיעות אחרונות" נודע כי יובל בנאי ושלומי ברכה, מייסדי להקת משינה, יהיו המנטורים החדשים בעונה השנייה של התוכנית, שתעלה למסך בחודשים הקרובים. גם בפאנל של התוכנית הם לא ייפרדו ויעבדו כצמד, על כיסא מסתובב משותף. בנאי וברכה ניהלו בשבועות האחרונים משא ומתן מול רשת, והחתימה על החוזה התבצעה אתמול.

בעונה הראשונה של ‭The Voice‬ ישבו על כיסאות המנטורים שלומי שבת, שרית חדד, אביב גפן ורמי קלינשטיין. בשלב זה לא ברור מי מהמנטורים יפנה את מקומו לטובת בנאי וברכה, אבל סביר להניח שיתבצעו שינויים בפאנל. ארבעת המנטורים של העונה הקודמת מנהלים בימים אלה משא ומתן עם רשת, שם מסרבים להגיב לידיעה.

בנאי וברכה הכירו כבר בנעוריהם. את משינה הקימו ב-1983 ובהמשך הצטרפו מייקל בנסון, איגי דיין ואבנר חודורוב. האלבום הראשון יצא ב-1985 וחרך את הרדיו הישראלי עם להיטי ענק כמו "אופטיקאי מדופלם" ו"רכבת לילה לקהיר". גם האלבומים הבאים כבשו את מצעדי הלהיטים. משינה התפרקה ב-1995 אחרי אסון ערד, וחזרה לפעול ב-2003.

לכל אורך הדרך סירבו בנאי וברכה להצעות שונות מתוכניות טלוויזיה בערוצים המסחריים, וזו הפעם הראשונה שהשיבו בחיוב.

בועז בן-ציון, הסוכן של משינה, מסר בתגובה: "הייתי שמח להיות זה שמקבל את ההחלטות בזכייניות. אבל זה לא ככה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות