אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האחים חג'ג' וגיא בלושינסקי רוכשים ממשפחתו של אמנון רובינשטיין מתחם בת"א צילום: עמית שעל

האחים חג'ג' וגיא בלושינסקי רוכשים ממשפחתו של אמנון רובינשטיין מתחם בת"א

החברות בשליטתם של חג'ג' ובלושינסקי קנו ממשפחתו של השר לשעבר אופציה לרכישת מתחם לפרויקט של 26 יחידות דיור דרומית לגוש הגדול

30.05.2012, 08:36 | שי פאוזנר
קבוצת חג'ג' ממשיכה לשווק דירות לקבוצות רכישה בצפון תל אביב, כך נודע ל"כלכליסט". החברה הציבורית מלון ריג'נסי, שבשליטת הקבוצה של האחים צחי ועידו חג'ג' וחברת ג'י גרופ שבבעלות גיא בלושינסקי, רכשו ממשפחתו של הפרופ' והשר לשעבר אמנון רובינשטיין אופציה לרכישת מתחם לפרויקט של 26 יחידות דיור דרומית לגוש הגדול, בסמוך לים בצפון תל אביב.

מדובר בחלק ממתחם שבו תוכנית לשני בניינים בני 48 יחידות דיור יחד, והאחים חג'ג' ובלושינסקי מנהלים משא ומתן עם משפחת רובינשטיין לרכישת השטח כולו. אם תיסגר העסקה על המתחם כולו, יעמוד תג המחיר שישלמו האחים ובלושינסקי על 26.6 מיליון שקל. השותפים החלו בהליך פירוק־שיתוף שבו תופרד הקרקע הנרכשת משאר השטח, כדי לרכוש את יתרת הקרקע ולהקים את הפרויקט במלואו. בלושינסקי מסר ל"כלכליסט" כי בכוונת השותפות לגבש קבוצת רכישה שתרכוש את המגרש ממשפחת רובינשטיין.

הגוש הגדול בתל אביב הגוש הגדול בתל אביב הגוש הגדול בתל אביב

לפי התוכנית למתחם, יימכרו בו דירות 3, 4 ו־5 חדרים, מיני־פנטהאוז, דופלקסים ופנטהאוזים. המחירים בפרויקט צפויים להתחיל ב־1.5 מיליון שקל לדירות 3 חדרים, ודירות 5 חדרים יוצעו ב־1.9 מיליון שקל.

קבוצת חג'ג' היא חברת הנדל"ן הגדולה ביותר הפעילה כיום באזור הגוש הגדול, וזהו הבניין ה־11 שהיא משווקת במתחם. ג'י גרופ בונה כיום חמישה פרויקטים באזור תל אביב שחלקם נמסרו או נמצאים בבנייה, כולל המגדל בצומת הפיל שבנייתו החלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות