אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון: שלמה Sixt זכתה במכרז התעשייה האווירית צילום: עמית שעל

פרסום ראשון: שלמה Sixt זכתה במכרז התעשייה האווירית

מדובר באחד המכרזים הגדולים ביותר שפורסמו השנה ומונה כ-2,400 כלי רכב. פריים ליס זכתה במכרז לאספקת המסחריות לתע"א. המכרז הוא בשווי משוער של כ־200 מיליון שקל

31.05.2012, 11:55 | תומר הדר

שלמה Sixt היא הזוכה העיקרית במכרז הליסינג של התעשייה האווירית. כך נודע ל"כלכליסט".

המכרז,שנחשף לראשונה ב"כלכליסט", נחשב לאחד המכרזים הגדולים ביותר שפורסמו השנה ומונה כ-2,400 כלי רכב (כולל מסחריות). לצידה של שלמה Sixt זכתה פריים ליס במכרז לאספקת המסחריות לתעשייה האווירית.

לאחרונה פנו נציגים מטעם תע"א אל כמה חברות ליסינג בבקשה לקבלת מידע על יכולותיהן הכלכליות והתפעוליות של החברות, כדי להיערך לקראת פרסום המכרז. המכרז הוא בשווי משוער של כ־200 מיליון שקל.

במכרז השתתפו בין השאר באלבר, אלדן, הרץ, שלמה SIXT ופריים ליס. בתע"א מועסקים יותר מ־16 אלף עובדים.

מכרז הליסינג של התעשייה האווירית עבר תהפוכות רבות. עד 2009 סופקו רכבי הליסינג של התעשייה האווירית על ידי אלבר ואוויס. במרץ 2009 פורסם מכרז ליסינג חדש, שרוב חברות הליסינג הגדולות סירבו להשתתף בו, בין השאר עקב תנאיו. כמו כן, המכרז דרש מהחברה הזוכה לעמוד בשורה ארוכה של מגבלות, ובהן ביטול של השתתפות עצמית באירועים שאינם תאונתיים. בסופו של דבר התמודדו במכרז רק באדג'ט ופריים ליס, אך אלה לא עמדו בתנאי המכרז שבוטל, כתוצאה מכך. גיוס ספקית הליסינג הנוכחית, פריים ליס, בוצע באמצעות סדרת פגישות אישיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
המכרז הקודם - מישהו יודע איפה אפשר לראות את המחירים?
אני עושה סקר על ההפרש במחירי מכרזי ליסינג לאחר 2015, מישהו יודע איפה אפשר למצוא את המכרז של SIXT - תעשייה אווירית בשנת 2012? תעשייה אווירית היא חברה ממשלתית ולכן חייבת לפרסם מכרזים לאחר יציאתם (כל עוד הם לא מסווגים). אך הם לא מוכנים למסור לי את החומר. תודה אדם
אדם , תל אביב  |  11.04.16
7.
ממש אבל ממש לא משתלם לקחת רכב צמוד...(גם למי שיכול).
אולי זה נשמע בתיאוריה טוב, אבל למעשה עדיף לא לקחת רכב ולקנות לבד. פעם זה היה משתלם, היום כבר ממש לא. העלות לעובד בתוספת עלות המיסוי וניקח בחשבון שבדרך כלל מדובר במקום עבודה שיחסית קרוב למקום המגורים. כך שלא כדאי לקחת רכב. לי היה פעם רכב צמוד ממקום העבודה הקודם, ואני מבין אלה שלא לוקחים רכב צמוד, ככה אני חוסך לפחות 15000 ש"ח נטו בשנה !!!
דוויד.  |  03.06.12
לכל התגובות