אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רונלדיניו עוזב את פלאמנגו ותובע אותה על 20 מיליון דולר צילום: אי פי אי

רונלדיניו עוזב את פלאמנגו ותובע אותה על 20 מיליון דולר

כוכב ברצלונה לשעבר טוען כי לא קיבל משכורות מפלאמנגו, שמצידה מתלוננת שלא התנהל כמקצוען

01.06.2012, 12:07 | סוכנויות הידיעות

הרומן של רונלדיניו עם פלאמנגו, הקבוצה הברזילאית האהודה ביותר, נגמר בטונים צורמים. כוכב ברצלונה לשעבר עזב את פלאמנגו ואף תבע אותה על 20 מיליון דולר - בטענה כי לא שילמו לו את שכרו. 

עורכת דינו של רונלדיניו, ג'יסליין נונש אמרה כי שופט קבע כי עזיבתו של רונלדיניו חוקית מאחר שהוא לא קיבל משכרות מהמועדון כבר מספר חודשים. בנוסף, על פי נונש המועדון חייב לשלם לרונלדיניו לשלם לו את כל מה שהוא חייב לו ואחוזים מחוזי חסות.  

"החוזה שלו חוסל", אמר נונש. "פלאמנגו קיבלה הודעה. עכשיו אנחנו דורשים פיצויים רבים - כסף שחייבים לו על פי חוזה".

רונלדיניו אמר שלעזוב ולתבוע את פלאמנגו זה הדבר האחרון שהוא רצה לעשות, אבל לא היתה לו ברירה. "חיכית הרבה זמן והגעתי לנקודה שמספק זה מספיק", אמר רונלדיניו לאתר UOL הברזילאי. "החלטתי לפעול עם עורכי הדין - אני עצוב עבור כל האוהדים שלי".

בפלאמנגו הביעו אכזבה והופתעו מההודעה. "לא ציפינו לגישה כזו", אמרה נשיאת המועדון פאטרישה אמורים. "עכשיו זה עניין של המחלקה המשפטית".

מערכת היחסים של רונלדיניו עם פלאמנגו התדרדרה בהדרגה. מאז שהגיע לפני כשנה, נצפה רבות על ידי אוהדים במועדוני לילה ונמתחה עליו ביקורת קשה על כך שהוא לא מקצוען מספיק. גם המאמן ג'ואל סאנטנה מתח ביקורת על רונלדיניו בעקבות הופעות בינוניות. סגן נשיא המועדון, פאולו סזאר קוטיניו, אף אמר לאוהדים (וצולם במצלמה) שרונלדיניו לא משחק מספיק טוב כדי להצדיק את הכסף שחייבים לו".

פלאמנגו הודתה כי אינה יכולה להרשות לעצמה את שכרו של רונלדיניו מאז שהשותפות עם חברת שיווק הספורט Traffic הסתיימה. הסוכנות הייתה אחראית לרוב משכורתו - שעמדה על 700 אלך דולר בחודש רונלדיניו בן ה-32 אמר שהוא לא משחק טוב בגלל שאימו חולה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות