אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התיקים הנכונים לקיץ צילום: גלעד בר שלו

התיקים הנכונים לקיץ

עורות של זוחלים, ילקוטים, צבעי ניאון וסריגים. התיקים הקיציים משלבים מגמות מוכרות וחדשות. "כלכליסט" מציג את הדגמים והצבעים שיככבו בעונה החמה

03.06.2012, 10:14 | לרה רוטר

התיקים, אביזר חשוב במלתחה, נדבקו גם הם בחגיגת הצבעים והמרקמים של הקיץ ומשקפים מגמות עונתיות כמו צבעי ניאון והדפסים. "כלכליסט" מציג מדריך לתיקים הנכונים לעונה.

תיקים סרוגים. הבדים הסרוגים נראים העונה גם בלבוש ובנעליים, ותיקים כאלה יתאימו בעיקר למראה יומיומי שבנוי מסריגים בגזרות משוחררות. התיקים מגיעים בשלל גוונים, מעזים עד שקטים. פרואנזה שולר, אלברטה פרטי ודולצ'ה וגבאנה שילבו בסריגה חוטים בגוונים שונים ויצרו תיקים במרקמים מגוונים.

1. סטלה מקרטני, 3,000 שקל, בוטיק סיוון, אחימאיר 17 ת"א, 2. בינגו, 490 שקל, 3. Essa Anais, 990 שקל, משיק, אחימאיר 27 ת"א, 4. קום איל פו, 1,390 שקל, צילום: גלעד בר שלו 1. סטלה מקרטני, 3,000 שקל, בוטיק סיוון, אחימאיר 17 ת"א, 2. בינגו, 490 שקל, 3. Essa Anais, 990 שקל, משיק, אחימאיר 27 ת"א, 4. קום איל פו, 1,390 שקל | צילום: גלעד בר שלו 1. סטלה מקרטני, 3,000 שקל, בוטיק סיוון, אחימאיר 17 ת"א, 2. בינגו, 490 שקל, 3. Essa Anais, 990 שקל, משיק, אחימאיר 27 ת"א, 4. קום איל פו, 1,390 שקל, צילום: גלעד בר שלו

תיקי קלאץ' בגודל בינוני. הקלאץ' בגרסתו הקלאסית הוא תיק קטן המיועד לערב. העונה, בית מארני, ורסוס וויקטוריה בקאהם, הגדילו את גודל הקלאץ' לבינוני כדי שיהיה אפשר להשתמש בו גם במהלך היום.

גזרת ילקוט. תיקים אלו, שהחלו לצבור פופולריות בעונה שעברה, ממשיכים איתנו גם בקיץ, בקולקציות של בית לואי ויטון, מולברי ודיזל בלאק גולד. תיקי הילקוט מתאימים בעיקר לשעות היום ואף על פי שאינם נראים גדולים במיוחד, אפשר להכניס לתוכם לא מעט חפצים.

טורי בורץ טורי בורץ', 1,600 שקל, עמנואל | צילום: גלעד בר שלו טורי בורץ

ידיות וכתפיות משרשראות מתכת. שרשראות המתכת מלוות תיקים עוד מ־1955, כשקוקו שאנל הוציאה את תיק השאנל מדגם 2.55. גם העונה ממשיכות השרשראות להראות בקולקציות רבות כמו בזו של אמיליו פוצ'י, של ג'יבנשי ושל פרואנזה שולר. השרשראות מעניקות לתיק מראה יוקרתי שמתאים בעיקר לשעות הערב.

טקסטורת עורות זוחלים. בין אם מדובר בעור אמיתי, בכזה שנעשו בו הטבעות או בדימוי עור, תיקים בעלי מראה עור זוחלים מאוד פופולריים העונה. הם מגיעים בגוונים עזים בקולקציות של בית האופנה גוצ'י, פנדי וולנטינו, או בגוונים שנראים יותר כמו הדבר האמיתי - בית בוטגה ונטה, למשל, שילב בתיק העשוי עור זוחלים בגוון טבעי, נגיעות של עור במרקם דומה בצבע סגול.

1. Guess, 250 שקל, 2. מארק ג 1. Guess, 250 שקל, 2. מארק ג'ייקובס, 2,290 שקל, פקטורי 54, 3. דניאלה להבי, 330 שקל | צילום: גלעד בר שלו 1. Guess, 250 שקל, 2. מארק ג

ידיות נשיאה קצרות במקום רצועות. מגמת "תיק הקניות" שהחלה בקיץ שעבר ממשיכה גם העונה: תיקים קטנים וגדולים עוטרו הקיץ בידיות נשיאה ולא ברצועות ארוכות. אלו שכן זכו לרצועות נשיאה על הכתף הם דווקא תיקים קטנים, כפי שנראה בקולקציות של הרמס, אטרו, פול סמית וטרוסרדי.

סטיילינג: עמית רוסו

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות