אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אייסקיור: הצלחה בהשמדת גידולים סרטניים בשד באמצעות מערכת IceSense3; המניה מזנקת ב-6% צילום: אילן בשור

אייסקיור: הצלחה בהשמדת גידולים סרטניים בשד באמצעות מערכת IceSense3; המניה מזנקת ב-6%

חברת המכשור הרפואי הודיעה כי בוצעו ביפן בהצלחה 4 פרוצדורות מתוך 30 שיושלמו בחודשים הקרובים לטיפול בגידולים סרטניים בשד; כיום נעשה שימוש במערכת של אייסקיור לטיפול בגידולים שפירים

03.06.2012, 15:45 | מעין מנלה

חברת אייסקיור מדיקל הודיעה היום (א') כי לראשונה נעשה שימוש במערכת שפיתחה ה-IceSense3 של להשמדת גידולים סרטניים בשד. במערכת של אייסקיור נעשה כבר היום שימוש לטיפול בגידולים שפירים.

במסגרת מחקר קליני במרכז הרפואי "קמדה" ביפן בוצעו בהצלחה 4 טיפולים מתוך 30 אשר יושלמו במהלך החודשים הקרובים. הניסו שמנוהל על ידי ד"ר איסוקה פוקומה, ממומן במלואו ע"י המרכז לטיפול בשד שבבית החולים קמדה.

חזי הימלפרב, מנכ"ל ונשיא אייסקיור, העוסקת במחקר ופיתוח של מכשור רפואי אמר כי "המחקר הקליני שמבצע ד"ר פוקומה הינו השמדת גידולים סרטניים קטנים באמצעות טכנולוגית ההקפאה ללא פרוצדורה ניתוחית. חשוב להדגיש כי המחקר של ד"ר פוקומה מקדם משמעותית את המעבר מפרוצדרות ניתוחיות מסובכות ויקרות לטיפול זעיר פולשני, פשוט וזול יותר מפרוצדורה בבית חולים המצריכה אשפוז, החלמה ואף טיפול פלסטי משלים".

חזי הימלפרב, מנכ"ל אייסקיור, צילום: אילן בשור חזי הימלפרב, מנכ"ל אייסקיור | צילום: אילן בשור חזי הימלפרב, מנכ"ל אייסקיור, צילום: אילן בשור

ד"ר פוקומה הצליח להוכיח טיפולים בטוחים ויעילים להשמדת גידולים סרטניים קטנים בשד באמצעות טכנולוגית הקפאה אשר זכו לתהודה רבה בקהילה הרפואית. במהלך חמש השנים האחרונות טופלו על ידו בהצלחה 37 מקרים. עם תקופת מעקב בת למעלה משנתיים לא נצפתה הישנות או התפשטות של מחלת הסרטן. בנוסף, המטופלות הביעו שביעות רצון גבוהה מהתוצאות הקוסמטיות של הטיפול. במסגרת המחקר הקליני הנוכחי לשימוש במערכות של אייסקיור, יבוצעו 30 טיפולים עם תקופת מעקב קצרה יותר, בת 12 חודשים.

ה-IceSense3 הינו מוצר לטיפול בגידולים מסוג פיברואדנומה (Fibroadenoma), הבנוי ממערכת המזרימה חנקן נוזלי, במעגל סגור ומקפיאה באמצעות מחט ייחודית, פרי פיתוחה של החברה, גידולים שפירים בשד, תוך שמירה על הרקמות הבריאות בסביבת הגידול. השימוש במערכת מהווה פתרון אלטרנטיבי לניתוח להסרת גידולים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות