אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
BMC ישראל זכתה בעסקאות חדשות ביוון ותורכיה

BMC ישראל זכתה בעסקאות חדשות ביוון ותורכיה

הסניף הישראלי של חברת התוכנה BMC יטמיע מערכות מיחשוב בחברת הביטוח AXA ובבנק מילניום היווניים ובבנקים הטורקים Halkbank וסוסייטה ג'נרל בהיקף של 6 מיליון שקל

05.06.2012, 12:38 | כלכליסט
BMC ישראל זכתה במספר עסקאות חדשות ביוון ותורכיה שהיקפן הוא 6 מיליון שקל. הסניף הישראלי של חברת התוכנה BMC יטמיע מערכות מיחשוב בחברת הביטוח היוונית AXA, בבנק מילניום היווני ובבנקים התורכיים Halkbank ו-Société Générale, הפרויקטים יושלמו עד סוף הרבעון השלישי של השנה.

זוהר רונן מנהל איזור ישראל תורכיה ויוון ויורם אלול מנהל איזור ישראל ותורכיה ב- BMC מוסרים כי עסקאות אלו מיועדות לייעל את מערך המיחשוב של הגופים הללו ובכך להוביל להגדלת ריווחיותם.

פתרונות התוכנה שיוטמעו בארבעת הגופים יאפשרו למחלקות המיחשוב הגדולות שלהם להתנהל בצורה יעילה וחסכונית יותר ובאוטומציה מלאה. הם יאפשרו גישה מקיפה ופלטפורמה אחודה ובכך יסייעו לצמצם עלויות, להפחית סיכונים ולהגיע לרווחיות עסקית.

הכלים הללו מאפשרים ניהול שקוף וחיבור הצרכים העסקיים של הנהלות הבנקים וחברת הביטוח עם צרכי גופי ה-IT שלהם. בפרוייקטים ישולב מוצר הדגל של BMC , שפותח במרכז הפיתוח הישראלי של החברה, הנקרא Control-M וכן מערכת workflow automation המיועדת למחשבי מיינפריים ולמערכות פתוחות. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות