אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אברמוביץ' מוכר את ביתו בלונדון ב-70 מיליון ליש"ט - למרות שבנייתו לא הושלמה צילום: בלומברג

אברמוביץ' מוכר את ביתו בלונדון ב-70 מיליון ליש"ט - למרות שבנייתו לא הושלמה

הקונה יצטרך להוציא לפחות 15 מיליון ליש"ט נוספים כדי לשפץ את הבניין. שטח הבית מגיע ל-2,800 מ"ר והוא נמצא בקרבת הכלבו היוקרתי הרודס

09.06.2012, 18:27 | סוכנויות הידיעות

המיליארדר רומן אברמוביץ' מעמיד את ביתו בלונדון למכירה תמורת 70 מיליון ליש"ט - למרות שבנייתו טרם הושלמה.

האוליגרך הרוסי הוציא בעשור האחרון 35 מיליון ליש"ט על תשע דירות בשני בניינים באזור יוקרתי בלונדון, בכוונה להפוך אותם לאחד מהבתים היקרים במדינה, אולם כעת הוא נסוג מהרעיון לאחר שפג תוקפם של היתרי התכנון על הנכס.

הקונה אמנם יצטרך להוציא לפחות 15 מיליון ליש"ט נוספים כדי לשפץ את הבניין, אך הוא יקבל את אחד מהבתים היוקרתיים והגדולים בבריטניה, ששטחו כ-2,800 מ"ר, והוא נמצא בקרבת בית הכלבו הידוע הרודס. השריד היחיד מהמבנה המקורי הוא החזית הקלאסית מהמאה ה-19. הבית אמור לכלול גם בית קולנוע וחדר בידור, בריכה מקורה, סאונה וחדר לימוד לילדים.

"לנכס יש היתרי תכנון להריסת החלק הפנימי של הבניין, שמירה על החזית וביצוע עבודות מקיפות, בניית בריכה מקורה ומתקני פנאי", אמר אוליבר הופר מסוכנות נדל"ן היוקרה האנטלי הופר. לדבריו, כל מי שירצה לשפץ את הנכס יוציא לפחות 16-15 מיליון ליש"ט, אבל הסכום עשוי לעלות. "בעקבות זאת הנכס יהיה שווה 125 מיליון ליש"ט בשל מיקומו באחת מהכתובות היוקרתיות בלונדון", הוא הוסיף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות