אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האייפון פוגש את עידן פלוס

האייפון פוגש את עידן פלוס

סיאנו תחל למכור השבוע דרך אורנג' תוסף המתחבר למכשירי אפל ומאפשר קליטת שידורים דיגיטליים: "מקווים להתרחב לערוצים נוספים"

10.06.2012, 17:59 | מאיר אורבך
חברת אורנג' תמכור החל מהשבוע את "כרמל" של סיאנו מובייל הישראלית - תוסף המתחבר לאייפון ואייפד ומאפשר לקלוט את שידורי "עידן פלוס". בשיחה עם "כלכליסט" אמר אלון עירוני, מנכ"ל סיאנו, שכיום אפשר לשדר רק את שידורי עידן פלוס - אבל אם יהיה שינוי רגולטורי ניתן יהיה להוסיף ערוצים נוספים. "בשיחתנו הבוקר עם שר התקשורת כחלון הבנו שיש בו רצון לקדם שידורי טלוויזיה", אמר עירוני.

"אנחנו נמצאים כיום במגעים לשיווק ה'כרמל' אצל עוד מפעילים בעולם, וישראל משמשת עבורנו כמקום הראשוני להשקתו", מוסיף המנכ"ל. אורנג' תשמש בחודשים הקרובים כמשווקת הבלעדית, ותמכור את המכשיר ב-324 שקל למנויי כל חברות הסלולר. בהמשך ייכנסו מפעילים ומשווקים נוספים, דוגמת חנויות אלקטרוניקה.

ה"כרמל" הוא אביזר קטן המתחבר למכשירי אייפון ואייפד, ונועד לאפשר קליטה ישירה, באיכות גבוהה, של שידורי הטלוויזיה הדיגיטלית בישראל - כולל ערוץ 1, ערוץ 2, ערוץ 10 וערוצים נוספים, ללא צורך בחיבור לאינטרנט.

ה"כרמל" עם האייפד ה"כרמל" עם האייפד ה"כרמל" עם האייפד

המכשיר פועל עם אייפון 4S, וכן עם אייפד 2 ו-3. הוא מסתייע באפליקציית SianoTV, הניתנת להורדה בחינם מהאפסטור. במקביל למהלך עם אורנג', סיאנו מנסה לקדם בארצות הברית מהלך דומה באמצעות חברת בלקין - אחת המשווקות הגדולות של מוצרים נלווים לאפל.

חברת סיאנו היושבת בכפר נטר גייסה עד כה 108 מיליון דולר משורת קרנות, בהן JVP, בסמר, DFJ ותמיר פישמן. בימים אלה נמצאת החברה בעיצומו של גיוס בהיקף של של כ-30 מיליון דולר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות