אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איי דיגיטל מוצעת למכירה ב-200 מיליון שקל צילום עמית שעל

איי דיגיטל מוצעת למכירה ב-200 מיליון שקל

עם זאת ההערכות הן כי החברה, המשווקת את מוצרי אפל בישראל, תימכר לבסוף בסכום נמוך יותר

10.06.2012, 21:38 | מאיר אורבך
בעלי המניות של חברת איי דיגיטל, המשווקת בישראל את מוצרי אפל, מעמידים את החברה למכירה. על פי הערכות שווי החברה למכירה הוא כ-200 מיליון שקל, אך לא מן הנמנע שסכום זה ישתנה מאחר והמשא מתן נמצא בשלבים מוקדמים. על פי הערכות תימכר החברה במחיר נמוך מסכום זה.

חנות איי דיגיטל בדיזנגוף סנטר בתל אביב, צילום: אבישי פינקלשטיין חנות איי דיגיטל בדיזנגוף סנטר בתל אביב | צילום: אבישי פינקלשטיין חנות איי דיגיטל בדיזנגוף סנטר בתל אביב, צילום: אבישי פינקלשטיין

איי דיגיטל הוקמה בשנת 2007 על ידי כמה מנהלים מקרן הון הסיכון פיטנגו בראשות חמי פרס, אהרון מנקובסקי, צחי הילל וזאב בינמן. הקבוצה קיבלה את השיווק בישראל מחברת ידע ששיווקה את אפל בישראל במשך שנים רבות. ב-2009 גייסה החברה הון לראשונה מוי פרטנרס, גוף השקעות מקבוצת ויולה של שלמה דברת, אבי זאבי והראל בית און.

איי דיגיטל, שמנוהלת על ידי ערן תור מתחילת דרכה, מחזיקה כיום חמישה סניפים בישראל - בראשון לציון, ירושלים, תל אביב וחיפה. החברה מתמקדת במכירת המוצרים של אפל - אייפון, אייפד ואחרים. לאחרונה הודתה החברה בפני בית המשפט כי אינה הנציגה של אפל בישראל אלא רק משווקת מורשת ולא בלעדית.  
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
גם אני חושב שאפל בדרך לפתוח חנות רשמית שלה בארץ והם פוחדים
כבר כמה זמן רוחשות שמועות שאפל מתכוונת לפתוח חנות רשמית בארץ וכנראה מועד זה מתקרב ואידיגיטל מנסים למצות את הרגע על מנת לצאת עם רווח מקסימלי קשה לי להאמין שיהיה איזה פתי שישקיע כל כך הרבה כסף על כלום שגם זה ישמט לו מהידיים בקרוב אלא אם זה יהיה המשקיע שיקבל הסמכה רשמית מאפל לשיווק מוצריה בארץ לכל האנדרואידים למיניהם תמשיכו לחלום שאתם הדבר הבא לא הייתם ולא תהיו בקרוב הנפילה הגדולה שלכם אם עוד לא למדתם מי זו אפל
hawk , מרכז  |  11.06.12
לכל התגובות