אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל סייבר-ארק: "מתקרבים להנפקה"

מנכ"ל סייבר-ארק: "מתקרבים להנפקה"

חברת אבטחת המידע מפ"ת גייסה בדצמבר האחרון 40 מיליון דולר, ולדברי המנכ"ל אודי מוקדי מגדילה את הכנסותיה בקצב של 30% בשנה

12.06.2012, 16:33 | מאיר אורבך
חברת האבטחה הישראלית סייבר-ארק מגדילה את הכנסותיה בקצב של 30% בשנה, כתוצאה מהדרישה בשוק למערכות אבטחת מידע - כך אמר מנכ"ל החברה אודי מוקדי בשיחה עם רויטרס. בשיחה עם סוכנות הידיעות, שנערכה במסגרת כנס בלונדון, ציין  מוקדי שהחברה נמצאת בימים אלה על מסלול המראה, ולא רחוק היום שבו תצא להנפקה - אבל כעת היא מתמקדת בהגדלת הכנסותיה.

על פי מוקדי, הכנסות החברה עומדות על קרוב ל-80 מיליון דולר בשנה, והיא מחזיקה לדבריו בשיעורי רווח נאים. סייבר-ארק מפתח תקווה, שמתחרה בחברות דוגמת CA, מחזיקה כיום כ-1,000 לקוחות שונים.

בדצמבר האחרון גייסה החברה 40 מיליון דולר, בהובלת קרן ההון סיכון הירושלמית JVP ובנק ההשקעות הבינלאומי גולדמן סאקס. החברה קיבלה פחות ממחצית מהסכום ושאר הכסף נועד לרכישת חלקם של משקיעים קיימים, בהם קרן ההלוואות פלנוס, ולמימוש מניות חלקי של מייסדי החברה. ההשקעה של JVP מגיעה משתי הקרנות הפעילות שלה. במסגרת העסקה התמנה אראל מרגלית, מייסד ויו"ר JVP, ליו"ר דירקטוריון החברה במקומו של המייסד אלון כהן.

סייבר-ארק מייצרת תוכנת אבטחה, המאפשרת לנעול את המידע הרגיש של הארגון בכספת וירטואלית לצורך הגנה על מידע ומערכות קריטיות. החברה, שהוקמה ב-1999, מעסיקה כיום כ-170 עובדים, 100 מהם במרכז המחקר והפיתוח בפתח תקווה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות